Gyvenimas Pastaruoju Metu: Kovas'16

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis


Meilė

Per daug į asmeniškumus ir seilėtekius nesileisiu, tačiau nepaminėti Jo kalbant apie kovo mėnesį būtų absurdas. Jei ne Jis, pusė nuostabių dalykų, atrastų vietų, sutiktų žmonių, išgirstų dainų – tai tiesiog nebūtų įvykę. Ir, žinot, kaip apie romantinius filmus yra sakoma, kad tai tik filmai? Kad realiam gyvenime taip nebūna? Būna. Ir būna dar geriau. O laimė išties kartais slypi už kampo. Arba nykščio švystelėjimo į dešinę judesy. Visaip būna. 

Vinilina

Turbūt pastebėjote, kad pasikeitė mano tinklaraščio pavadinimas. Kodėl? Na, visų pirma, man niekada ir nepatiko Beauty Vibes. Situacija buvo tokia, kad kuriant tinklaraštį tiesiog reikėjo kažkokio pavadinimo, o neturėjau absoliučiai jokių idėjų, todėl griebiau pirmą, kuri kilo. Taigi, tinklaraščio pavadinimo keitimas buvo neišvengiamas – klausimas tik buvo, kada. Jei sekate mane instagram, žinosite, kad @vinilina yra mano slapyvardis ten. Susikūriau jį prieš 4 metus ir dar neatsibodo – pagalvojau, kad tai visai geras ženklas ir kad man jis patiks toliau. Tai kombinacija dviejų žodžių – vanilė ir vinilas – trenktos vaizduotės vaisiai (paaiškinimas tiems, kas manė, kad už pavadinimo slypi kokia nors paslaptis). Be to, šis žodelis leidžia man rašyti apie platesnį dalykų spektrą. Mėgstu pablevyzgovyt apie filmus, knygas, gyvenimo liapsusus, renginius, o žodis beauty mane visada tarsi įpareigodavo kalbėti tik apie grožį. Nenoriu! Nors, aišku, tai išliks pagrindine tema, nes kosmetiką paprasčiausiai dievinu. Tačiau nuo šiol bent jau nejausiu moralkių dėl kitokių įrašų.

Muzika

Šį mėnesį knygų praktiškai neskaičiau, filmų irgi nežiūrėjau, bet visa tai iškeičiau į muziką. O jos teko išgirsti visokios. Apsilankiau pasiutusiai smagiam čigoniškos-žydiškos muzikos vakare, kur tiesiog nurovė stogą. Taip pat kojų nebejaučiau po Sirius festivalio Kably – nepastebėjau, kaip minant techno ritmais išmušė 5 ryto. Ten pat už savaitės prarėkiau balsą jau seniai fangirl'intam elektroniką grojančiame ba. koncerte. Na, ir galiausiai visų išpūstą (žodžių žaismas – atsitiktinis) Mados Infekciją praleidau dėl Colours of Bubbles koncerto – tokios geros indie / indie rock muzikos Lietuvoje girdėti dar nebuvo tekę.

Kava

Dėka naujo draugo, kuris yra kavos gurmanas, ir aš pradėjau kiek kitaip žiūrėti į kavą. Baigiu atsisakyti tinklinės kavos, o ir pažiūrėjus į Jacobs pakelį raukiu nosį. Atradau krūvą gerų, ne mainstream kavinių – be galo rekomenduoju Coffee1, kur vien dėl savininkų šilumos norėsis grįžti vėl ir vėl (tai ir darau, galite mane ten rasti bent 2-3 kartus per savaitę), Niujorką primenančią Taste Map, atpalaiduojančią Second Cup ir jaukią Green Cafe. Taip pat džiaugiuosi apsilankiusi Coffee1 cupping'o vakare – kiekvienam rekomenduoju ką nors panašaus, kad nesutriktumėt, jei kada nors paklaus, labiau mėgstate brazilišką ar kolumbietišką kavą. Beje, išsiaiškinau, kad pati labiausiai mėgstu brazilišką.

Pasivaikščiojimai

Šį mėnesį teko labai daug vaikščioti – pamažu įgyvendinu tikslą pažinti Vilniaus užkaborius. Visiems siūlyčiau aplankyti kelis svarbiausius kalnus – Trijų Kryžių, Bekešo ir Gedimino bokšto. Nueiti į parodas -–jei nebuvote Š. Saukos NDG parodoje, tai gailėtis dėl ko yra ir yra labai smarkiai. Taip pat kartais pasielgti beprotiškai – pavyzdžiui, vidurnaktį su draugėmis išsiruošti į visą parą dirbančią piceriją. Galiausiai, pasivaikščioti ne tik po Stiklių gatvę (nors ji magiška, pripažįstu), bet įkišti nosį į, atrodo, ir tokius neįdomius rajonus kaip Šeškinė, Fabijoniškės, Lazdynai ar pan. Naudinga pamatyti, kaip pinasi natūrali ir priverstinė Vilniaus plėtra, kaip susiduria senoji architektūra ir totalitarizmo palikimas, ir prisiminti, kad gyvenimas yra maišyta pilka, o ne vien juoda ar balta.

1 komentaras

  1. Ir as raukdavau nosi nuo Jacobs kavos, ne mano skoniui..
    Labai smagus irasas, buvo idomu skaityti!! :))

    Simply Magnifique

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina