2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

Monthly Roundup: March 2016


LT Meilė. Per daug į asmeniškumus ir seilėtekius nesileisiu, tačiau nepaminėti Jo kalbant apie kovo mėnesį būtų absurdas. Jei ne Jis, pusė nuostabių dalykų, atrastų vietų, sutiktų žmonių, išgirstų dainų - tai tiesiog nebūtų įvykę. Ir, žinot, kaip apie romantinius filmus yra sakoma, kad tai tik filmai? Kad realiam gyvenime taip nebūna? Būna. Ir būna dar geriau. O laimė išties kartais slypi už kampo. Arba nykščio švystelėjimo į dešinę judesy. Visaip būna. 

Vinilina. Turbūt pastebėjote, kad pasikeitė mano tinklaraščio pavadinimas. Kodėl? Na, visų pirma, man niekada ir nepatiko 'Beauty Vibes'. Situacija buvo tokia, kad kuriant tinklaraštį tiesiog reikėjo kažkokio pavadinimo, o neturėjau absoliučiai jokių idėjų, todėl griebiau pirmą, kuri kilo. Taigi, tinklaraščio pavadinimo keitimas buvo neišvengiamas - klausimas tik buvo, kada. Jei sekate mane Instagram, žinosite, kad @vinilina yra mano slapyvardis ten. Susikūriau jį prieš 4 metus ir dar neatsibodo - pagalvojau, kad tai visai geras ženklas ir kad man jis patiks toliau. Tai kombinacija dviejų žodžių - 'vanilė' ir 'vinilas' - trenktos vaizduotės vaisiai (paaiškinimas tiems, kas manė, kad už pavadinimo slypi kokia nors paslaptis). Be to, šis žodelis leidžia man rašyti apie platesnį dalykų spektrą. Mėgstu pablevyzgovyt apie filmus, knygas, gyvenimo liapsusus, renginius, o žodis 'beauty' mane visada tarsi įpareigodavo kalbėti tik apie grožį. Nenoriu! Nors, aišku, tai išliks pagrindine tema, nes kosmetiką paprasčiausiai dievinu. Tačiau nuo šiol bent jau nejausiu moralkių dėl kitokių įrašų.

Muzika. Šį mėnesį knygų praktiškai neskaičiau, filmų irgi nežiūrėjau, bet visa tai iškeičiau į muziką. O jos teko išgirsti visokios. Apsilankiau pasiutusiai smagiam čigoniškos-žydiškos muzikos vakare, kur tiesiog nurovė stogą. Taip pat kojų nebejaučiau po Sirius festivalio Kably - nepastebėjau, kaip minant techno ritmais išmušė 5 ryto. Ten pat už savaitės prarėkiau balsą jau seniai fangirl'intam elektroniką grojančiame ba. koncerte. Na, ir galiausiai visų išpūstą (žodžių žaismas - atsitiktinis) Mados Infekciją praleidau dėl Colours of Bubbles koncerto - tokios geros indie / indie rock muzikos Lietuvoje girdėti dar nebuvo tekę.

Kava. Dėka naujo draugo, kuris yra kavos gurmanas, ir aš pradėjau kiek kitaip žiūrėti į kavą. Baigiu atsisakyti tinklinės kavos, o ir pažiūrėjus į "Jacobs" pakelį suraukiu nosį. Atradau krūvą gerų, ne mainstream kavinių - be galo rekomenduoju Coffee1, kur vien dėl savininkų šilumos norėsis grįžti vėl ir vėl (tai ir darau, galite mane ten rasti bent 2-3 kartus per savaitę), Niujorką primenančią Taste Map, atpalaiduojančią Second Cup ir jaukią Green Cafe. Taip pat džiaugiuosi apsilankiusi Coffee1 cupping'o vakare - kiekvienam rekomenduoju ką nors panašaus, kad nesutriktumėt, jei kada nors paklaus, labiau mėgstate brazilišką ar kolumbietišką kavą.

Pasivaikščiojimai. Šį mėnesį teko labai daug vaikščioti - pamažu įgyvendinu tikslą pažinti Vilniaus užkaborius. Visiems siūlyčiau aplankyti kelis svarbiausius kalnus - Trijų Kryžių, Bekešo ir Gedimino bokšto. Nueiti į parodas - jei nebuvote Š. Saukos NDG parodoje, tai gailėtis dėl ko yra ir yra labai smarkiai. Taip pat kartais pasielgti beprotiškai - pavyzdžiui, vidurnaktį su draugėmis išsiruošti į visą parą dirbančią piceriją. Galiausiai, pasivaikščioti ne tik po Stiklių gatvę (nors ji magiška, pripažįstu), bet įkišti nosį į, atrodo, ir tokius neįdomius rajonus kaip Šeškinė, Fabijoniškės, Lazdynai ar pan. Naudinga pamatyti, kaip pinasi natūrali ir priverstinė Vilniaus plėtra, kaip susiduria senoji architektūra ir totalitarizmo palikimas, ir prisiminti, kad gyvenimas yra maišyta pilka, o ne vien juoda ar balta.
___________________________________________________________________________________

EN Love. I don't want to get too personal and to bother you with my cheesy love story, yet when talking about the month of March, to not mention Him would be a crime. If it wasn't for Him, half of the beautiful things, discovered places, people I met, songs I've heard wouldn't have happened. And you know how they say that romantic movies are just movies? That in real life those things don't happen? Well, they're wrong. Those things do happen. And in real life it's even more majestic. Sometimes happiness truly hides around the corner. Or in that sudden movement of a thumb, swiping right. You know, things happen.

Vinilina. As you might have noticed, I changed my blog's tittle. Wondering why? Well, firstly, I was never really satisfied with 'Beauty Vibes'. The thing was that I needed a title at that time, but I was totally out of ideas, so I went with the first one I got. When I think about it, the title change was inevitable, it was just a matter of time. And why 'Vinilina'? If you follow my on Instagram, you'll know that that's my name there. I created it like 4 years ago and I still like it! That's why I thought I wouldn't get bored of it (that's what happened with BV). It's a combination of two words - 'vinyl' and 'vanilla' - nothing special, tbh, lol (such cool, such abbreviations), no secret meaning. But it's strange and unique, so I like it. What's more, it allows me to write about a bigger spectrum of things. You know that I sometimes tell you about movies, books, events, my general thoughts and etc. But 'beauty' in 'Beauty Vibes' always obliged me to write only about beauty. And I don't want to be chained to one topic. Of course, beauty will still remain the main thing I'll be writing about. I mean, I'm just crazy about makeup.

Music. I didn't do much reading and I didn't watch many movies either this month. I exchanged everything for music. I attended a Gypsy-Jewish music evening - it was truly crazy and unbelievably fun. I also couldn't feel my legs after a techno festival here in Vilnius, because I was dancing 'til 5 a.m. After a week at the same place I was screaming like a psycho in a Lithuanian band 'ba.' electronic music concert. And finaly, I went to another Lithuanian band 'Colours of Bubbles" concert. It was seriously beyond awesome and if you like Arctic Monkeys, chances are, that you'll like CoB too. Don't forget to check them out on Youtube! 

Coffee. Thanks to my new le boyfriend, who is a coffee gourmand, I began to look at this drink differently as well. I'm not really keen on mass market coffee anymore. In Vilnius I found a lot of small, not mainstream coffee shops. If you ever consider visiting Vilnius, I suggest going to Coffee1, which is the nicest little cafe I have ever been and the owners are super kind. I also recommend Taste Map, which lets you to experience a bit of New York in Vilnius. Other to places I liked too are called Second Cup and Green Cafe - both lovely and to both I'm planing to pay a visit one day again. I'm also very glad that I was able to attend an event that's called a cupping evening - you basically just taste a lot of different quality coffee. I think everyone should try something similar, just to have an honest answer to a question 'Would you like Brazilian or Colombian coffee?'.

1 komentaras

  1. Ir as raukdavau nosi nuo Jacobs kavos, ne mano skoniui..
    Labai smagus irasas, buvo idomu skaityti!! :))

    Simply Magnifique

    AtsakytiPanaikinti