MAC Matiniai Lūpų Dažai ''Taupe''

2016 m. balandžio 28 d., ketvirtadienis

 
Jei vaikinas neskiria kosmetikos priemonių ir klausia, ar blakstienas dažėte akių pravedimu – nesinervinkite. Daug blogiau yra tie vaikinai, kurie šį tą nusimano apie kosmetiką ir kantriai laukia tavęs prie MAC stendo, kai gailiai nužiūrinėji lūpdažius ir bandai galvoje apmesti savo banko sąskaitos balansą. Nusprendusi, kad nieko gero, dar su viltim, kad išsitemps tave iš tos parduotuvės, paklausi jo – ,,Juk man nereikia to lūpdažio?" Ir išgirsti atsakymą: ,,Bet juk nusipelnei, nusipirk". Na, tai štai kokia graži istorija apie tai, kaip pirmą kartą išėjau nešina MAC maišeliu.


O jame slypėjo išsvajotas matinis lūpdažis, pavadinimu Taupe. Būtent spalva ir patraukė – unikali ir nelabai kur regėta. Turbūt apskritai verta pasakyti, kad MAC siūlo išskirtines spalvas. O ši – panaši į plytų spalvą, neutrali, tinkama kasdienai, lyg ir į rausvumą, bet kartu savyje turi rudumo, žodžiu, ,,mano lūpos, tik geriau" tipo. Tinka tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui – spalva pakankamai neįpareigojanti, kiek tamsesnė, bet lūpų pieštuko nereikalauja.


Formulė matinė, tačiau man, asmeniškai, lūpų nesausina. Gal todėl ir laikymasis nėra toks idealus kaip, pavyzdžiui, skystų lūpdažių, kurie tiesiog nusėda ant lūpų. Tiesa, neliečiant spalva laikosi ilgai, tikrai ne valandą ir ne dvi, bet valgant apsitrina, taigi, jei planuojate pietauti mieste, atnaujinti dažą reikės. Apskritai investicija džiaugiuosi – minimalistinė, tačiau elegantiška pakuotė, išskirtinė spalva ir nuostabi kokybė. Viskas atitiko mano įsivaizduojamą MAC prekės ženklą.

P. S. Tiesą sako tie, kad MAC yra kaip priklausomybė, liga – nusipirkęs vieną, nori dar. Tai štai ir dabar ant kosmetikos lentynėlės puikuojasi jau antra priemonė iš MAC...

Rašyti komentarą

© vinilina