PUPA Eyebrow Definition Cream antakių gelis

2016 m. kovo 13 d., sekmadienis


Peržvelgiant nuo metų pradžios įsigytą kosmetiką ir bandant nuspręsti, kas gi sužavėjo ir apie ką gi verta parašyti pirmiausiai, akys automatiškai nukrypo į PUPA Eyebrow Definition Cream. Na, pagal originalų planą ketinau pirkti Anastasia BH Dip Brow Pomade, bet, žinote – kartais nelaimės atsitinka.

Šiuo atveju tiesiog ramiai naršiau parduotuves, kai *ups* neatsilaikiau ir užsukau į kosmetikos parduotuvę (konkrečiai – Kosmadą). Ir štai ten pamačiau šį PUPA dalykėlį, kuris atrodė ganėtinai panašus į norėtą iš Anastasia. Be to, jis kainavo tik 13, o Dip Brow Pomade – 20. Taigi, pasielgiau impulsyviai ir nudrožiau prie pardavėjos. Nesigailėjau nė sekundės. 


Pastaruoju metu tikrai gerokai stengiausi performuoti savo antakius. Visą gyvenimą turėjau juos tiesius, bet jau kelis mėnesius bandau atsiauginti ir atitinkamai išpešioti, kad išgaučiau labiau matomą lanką. Viskas vis dar progreso stadijoje, tačiau jau matyti teigiamas efektas. Ir, žinoma, kur bruožų pagaili motina gamta, ten į pagalbą ateina kosmetika, kaip atsitiko ir su Eyebrow Definition Cream.

Kiek tik save prisimenu, antakiams užpildyti naudodavau antakių šešėlius, tačiau šįkart norėjosi ko nors iš sunkesnės artilerijos. Ir, manau, radau, ko ieškojau. Ši PUPA priemonė realiai yra tarsi gelinis pravedimas, skirtas antakiams. Spalva nr. 003 – tobula tamsiai ruda, ne per daug oranžinė ir ne per daug šalta. 

 
Aišku, su šia priemone reikia tikrai labai lengvos rankos, nes kitu atveju gali pasibaigti taip, kad vaikščiosite tarsi su padegintais degtukais nupieštais antakiais. Tačiau, jei dirbama lėtai, kabinant mažai priemonės vienu metu, rezultatas gaunasi fantastiškas. Kaip jau turbūt supratote, kremas labai stipriai pigmentuotas, todėl antakiai tampa visiškai užpildyti, pabrėžti ir tobulai atrodantys. Visiškai tiesiogine tų žodžių prasme – tobulai atrodantys.

Kada nors svajojote apie tuos Youtube-grožio-guru tipo antakius? Na, štai ir atsakymas. Netgi viena mano draugė, kai ją susitikau, pasakė, kad mano antakiai atrodo tarsi iš Youtube. Tad ar bereikia daugiau argumentų? Su šia priemone galima daryti viską, kas tik šauna į galvą – paryškinti natūralią antakių formą, sukurti lanką, užpildyti tuštesnius plotelius... Tikrai stipriai rekomenduoju išbandyti PUPA Eyebrow Definition Cream ar bent jau kažką panašaus į jį. Nes aš stipriai įsimylėjus. Šitas dalykėlis apvertė viską aukštyn kojomis ir, kai jį pabandai, prie paprastų šešėlių grįžti jau nebegali.

Rašyti komentarą

© vinilina