Margarita paakių kremas

2016 m. kovo 31 d., ketvirtadienis


Mėgstu vadovautis filosofija spręsk problemą, kol ji dar nepasirodė. Kitaip sakant, tikiu prevencija. Šįkart kalbu apie paakių zoną ir paakių kremus – daug kas sako, kad juos reikėtų pradėti naudoti sulaukus 25 metų. Tačiau aš tikiu, kad verta juos naudoti bet kada, kada jaučiamas poreikis. O jis gali atsirasti, net jei per gyvenimą kapanojatės tik 18 varganų metelių kaip aš. Gal net dar mažiau. Todėl šiandien – atsiliepimas apie Margaritos paakių kremą.

Mano galva, šis kremas sukurtas jaunesnei auditorijai. Jis gana lengvas, todėl didelių pokyčių tikėtis neverta. Visgi, nors įtakos tamsiems ar patinusiems paakiams nepadarys, tačiau tai gera priemonė kasdieniniam drėkinimui, o geras drėkinimas ir yra pagrindinė prevencija nuo bet kokių senėjimo požymių.


Sudėtyje yra neblogų ingredientų kaip aloe vera ekstraktas, glicerinas, vitaminas E ir t. t. (pilnas sąrašas – čia). Kaip minėjau, lengvas, tačiau suteikia pakankamai drėkinimo paakiams, kurie nereikalauja intensyvesnės priežiūros.

Taip pat patiko pakuotė – tūbelė ir smailus aplikatorius užtikrins, kad būtų išspaustas paskutinis priemonės lašas. Oda kremą absorbuoja greitai, tad ilgai terliotis neteks. Paakių kremas naudotinas tiek vakare, tiek rytinio ritualo metu prieš aplikuojant maskuoklį. Taigi, jei metų dar daug neturite, tačiau paakiai kiek sausesni nei norėtųsi – Margarita gali būti pigus ir veiksmingas variantas. Tačiau, jei amžius kiek didesnis ir kamuoja kitokios problemos, siūlyčiau pasižvalgyti ko nors iš sunkesnės artilerijos.

Rašyti komentarą

© vinilina