Gyvenimas pastaruoju metu: Vasaris '16

2016 m. kovo 11 d., penktadienis

You can always follow me on instagram @vinilina

Kaip mano lietuvių kalbos mokytoja pasakytų, pasiruoškite bendro pobūdžio paplepėjimui. Dieve, gyvenimas tikrai keistas ir nenuspėjamas, vertas romano! Jau kaip ir buvau susiformavusi rutiną – kas pastebėjo, kas ne, tačiau į tinklaraštį rašydavau tokiu dažniu, kad tarp įrašų būtų trijų dienų tarpai. Tai atrodė optimalus variantas laiko atžvilgiu. Ir vis dar yra – tokią tvarką ketinu palaikyti toliau. Tačiau staiga dingau porai savaičių – šiek tiek perdegiau, turbūt, nebesinorėjo nieko rašyti, o ir meilė seilė užpuolė, tad iki dabar trankausi iki vidurnakčio ir skrebenu darbus paskaitoms antrame troleibuse rytais važiuojant į žurnalistikos institutą. 

Visgi, prieš porą dienų susigriebiau, kad laikas grįžti, negana to, dar ir idėjos pradėjo virte virti. Ir tuomet... gražiai pamečiau kompiuterį. Va taip. Negalėjo gi sektis dvi savaites iš eilės, karma viską mato. Ir gaila ne kompiuterio, o informacijos ir nuotraukų. Kitą vertus – nusispjoviau. Turėsiu dabar švarų lapą prieš save, jei jau kalbėti klišėmis. Gal tikrai laikas pamiršti tą besivaipančią aštuntokę kažkur giliai nukištame aplankale. Pradėjau ieškoti darbo (dar pranešiu, jei rasiu – mielai lauksiu, jei kas panorės aplankyti), lįsti į Vilniaus gelmes ir šiaip išties mėgautis gyvenimu. 

Taigi, telieka šis įrašas vietoje turėto būti vasario apibendrinimo. Tas vasaris toks keistas mėnuo buvo – ne visiškai blogas, buvo ir gerų akimirkų, bet nelabai trokštu žvalgytis atgal. Na, o dabar šoksiu prie darbų, pradėdama nuo kosmetikos perfotografavimo. Prikaupiau tikrai LABAI daug priemonių, apie kurias nekantrauju pažerti atsiliepimus!

Rašyti komentarą

© vinilina