Ecodenta dantų pasta

2016 m. kovo 17 d., ketvirtadienis


Dantų pastoms ypatingų reikalavimų neturiu – akivaizdu, užtenka, kad pašalintų nešvarumus ir nuvalytų dantis. Net tas daugeliui būtinas mėtinis efektas dėl psichologinio švaros įsitikinimo man nebūtinas. Balinamojo stebuklo irgi naiviai nesitikiu. O, kadangi mėgstu atkreipti dėmesį į lietuvišką produkciją, jau kelis metus naudoju Ecodenta dantų pastas. Tiesa, retkarčiais įsimaišo koks Colgate ar Himalaya, bet vis tiek dažniausiai šalia dantų šepetuko sukiojasi Ecodenta.

Esu išbandžiusi daugumą šios firmos pastų – su baltuoju moliu, juodąją, balinančią, net vaikišką su žemuogėmis... Visos daugiau mažiau patiko, o šįkart gavau progą išmėginti naująją Ecodenta dantų pastą su hialuronu. Trumpai tariant – vėlgi tiko ir patiko. Funkcionali pakuotė, didelis kiekis, savo darbą atlieka – dantys lieka švarūs, burnos higiena palaikoma. Kaži kokios magijos nebus, tačiau nemanau, kad jos galima reikalauti iš tokios priemonės.

Dar būtų galima atkreipti dėmesį, kad dantų pastos sudėtyje yra mėtų aliejus, taigi, po valymo burnoje išties jaučiama gaivuma. Pagalvojau, kad tikrai reikia tai paminėti, nes esu girdėjusi nusiskundimų, jog naudojant Ecodenta burnoje nelieka mėtinio skonio, o, kaip sakiau, daugumai žmonių tai yra būtinybė. Taigi, jei mėgstate lietuviškas prekes, kitus BIOK laboratorijos gaminius, nenorite daug išleisti (kainos svyruoja tarp ~ 2,5 - 4) - siūlau atkreipti dėmesį į Ecodenta. Nusivilti neturėtumėte. 

Rašyti komentarą

© vinilina