Vichy DERCOS Anti-Dandruff šampūnas

2016 m. vasario 6 d., šeštadienis


Turiu prisipažinti, kad objektyviai apžvelgti šampūnus ir parašyti apie juos atsiliepimus man yra itin sunku – paprasčiausiai mano plaukai yra labai nereiklūs ir jiems tinka bene viskas. Vienintelis dalykas, kurį užtikrintai galiu pasakyti apie šampūną, tai... plauna jis plaukus, ar neplauna. Na, o Vichy DERCOS Anti-Dandruff Shampoo šampūnas besiriebaluojantiems plaukams savo darbą atlieka tikrai gerai.

Kaip turbūt jau buvo galima nuspėti iš pavadinimo, pagrindinis šios priemonės tikslas yra kovoti su pleiskanomis. Pati šios problemos niekada neturėjau, o štai, kad ir kaip būtų keista, mano mamą ir seseris ši problema kamuoja iki dabar. Mama yra prisiekusi šio šampūno naudotoja ir perka jį jau keletą metų, tad turbūt galiu pasakyti, jog kovojant su pleiskanomis į Vichy verta užmesti akį. Džiugina tai, kad sudėtyje nėra sulfatų, tad palyginus, šampūnas dar gana švelnus ir turėtų padėti kovoti su pleiskanomis bei pagerinti sausą galvos odos būklę.

O šiaip turiu pasakyti, kad po plovimo plaukai jaučiasi švarūs, lengvi, ne taip smarkiai šiaušiasi ir ilgiau panaudojus priemonę pradėjo kiek labiau žvilgėti. Viską susumavus, kamuoja pleiskanos ar ne, šampūnui  suteikti šansą verta.


Rašyti komentarą

© vinilina