Vichy DERCOS Anti-Dandruff Šampūnas

2016 m. vasario 6 d., šeštadienis


Turiu prisipažinti, kad objektyviai apžvelgti šampūnus ir parašyti apie juos atsiliepimus man yra itin sunku - paprasčiausiai mano plaukai yra labai nereiklūs ir jiems tinka bene viskas. Vienintelis dalykas, kurį užtikrintai galiu pasakyti apie šampūną, tai... plauna jis plaukus, ar neplauna. Na, o Vichy DERCOS Anti-Dandruff Shampoo šampūnas besiriebaluojantiems plaukams savo darbą atlieka tikrai gerai.


Kaip turbūt jau buvo galima nuspėti iš pavadinimo, pagrindinis šios priemonės tikslas yra kovoti su pleiskanomis. Pati šios problemos niekada neturėjau, o štai, kad ir kaip būtų keista, mano mamą ir seseris ši problema kamuoja iki dabar. Mama yra prisiekusi šio šampūno naudotoja ir perka jį jau keletą metų, tad turbūt galiu užtikrintai pasakyti, jog kovojant su pleiskanomis į Vichy verta užmesti akį.

Iš 19 ingredientų 7 KosmetikosDNR priskiria prie vidutiniškai saugių. Taigi, nors galbūt šampūnas ir nebūtų tinkamiausia rekomendacija jautrios odos savininkėms, visgi džiugina bent tai, kad jame nėra sulfatų, parabenų ir pavojingų konservantų. Kalbėdama apie kitas savybes, turiu pasakyti, kad po plovimo plaukai jaučiasi švarūs, lengvi, ne taip smarkiai šiaušiasi ir ilgiau panaudojus priemonę pradėjo kiek labiau žvilgėti. Viską susumavus, kamuoja pleiskanos ar ne, šampūnui  suteikti šansą verta.


Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.