The Body Shop dušo želės

2016 m. vasario 22 d., pirmadienis


Nežinau kaip, bet apsižiūrėjusi aplinkui supratau, kad esu sukaupusi visai nemažai priemonių iš The Body Shop. Taigi, šiandien apžvelgsiu jų dušo želes. Manau, kad į dušo želes galima žiūrėti kiek atlaidžiau turint omeny sudėtį ir pirkti tiesiog tą, kuri kvepia skaniau ar atrodo gražiau. Tai nėra veido kaukės ar kūno kremai, kuriuos paliekame ant odos ir kurie susigeria į ją. Dušo želės skirtos paprasčiausiai nuprausti kūną, o po minutės kitos priemonę nuo odos nuplauname. Taigi, asmeniškai mano vienintelis reikalavimas yra, kad dušo želė nesausintų odos ir neiššauktų alergijos.

TBS turiu dvi želes – vieną iš Satsuma linijos, o kitą iš Wild Argan Oil. Jei esate turėję bent vieną priemonę iš The Body Shop, greičiausiai sutiksite, kad šios firmos kvapai yra tiesiog dieviški. Ypatingai tai sakytina apie Satsuma liniją, kurios nuostabų kvapą jau minėjau aprašinėdama TBS lūpų balzamus. Kiekvieną kartą būdama duše praleidžiu geras kelias prikišusi nosį prie dušo želės pakuotės... Šios priemonės pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, normaliai putoja, nuprausia odą ir išpildo mano du pagrindinius reikalavimus – nesukelia jokios alergijos ir nesausina odos. Ir ko gi dar norėti?

2 komentarai

  1. Labas, norėjau pasiteirauti, ar lankeisi bent kartą skinny? Draugė pasiūlė apsilankyti, bet niekur nerandu jokių atsiliepimų..

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Sveika. Ne, lankytis neteko, negana to, net ir girdėti! Bet atrodo įdomiai, tad, jei teks lankytis, būtinai pranešk. :)

      Panaikinti

© vinilina