Sigma Akių šešėlis-bazė

2016 m. vasario 14 d., sekmadienis


Raudonos lūpos, truputis skaistalų ir pabrėžtos akys – kombinacija kuri man, rodosi, niekada netiko. Vis dar nesuprantu, kaip dauguma merginų ir moterų puikiai įvaldo tokį įvaizdį. Aš visada renkuosi arba ryškias lūpas ir minimaliai pabrėžtas akis, arba sunkesnį akių makiažą ir nude lūpas. Taigi, iš esmės niekada nesidažau tamsiais lūpdažiais ir akių šešėliais kartu. Niekada. O bet tačiau... Regis, pagaliau radau šešėlį, kuris man atvėrė kur kas platesnius makiažo variacijų horizontus – Sigma Eye Shadow Base (spalva Strike).

Tai buvo dovana iš Sigmos, kai užsisakinėjau Mrs. Bunny Travel Kit šepetėlius. Maniau, kad tai bus tiesiog dar vienas atskiras šešėlis į kolekciją, bet, jeigu nuoširdžiai, man jis viską apvertė aukšyn kojomis (kartais tikrai stebiuosi pati savimi, kad šitaip kalbu apie kosmetiką). Kodėl? Atsakymas slypi šešėlio spalvoje, kuri yra tamsiai raudona, praktiškai bordinė, tačiau su rusvu atspalviu. Turiu pasakyti, kad ji atrodo tikrai unikaliai ir įstabiai. Taigi, dėkui šio nuostabaus šešėlio raudonai spalvai, ji puikiai dera prie raudonų / rožinių lūpų dažų ir skaistalų.


Pakuotė kiek griozdiška, tačiau tikrai maloni pažiūrėti. Pigmentacija taip pat labai gera, tik konistencija kiek kietesnė nei man patiktų. Nėra labai lengva šešėlį pakabinti su šepetėliu, tad geriausia yra naudoti pirštus. Kaip sakiau, spalva gaunasi tikrai ryški, tik dirbti reikia greitai, nes nusėda ant vokų staigiai ir tuomet jau tikrai nesiruošia niekur judintis. Taip pat tai yra gera bazė / pagrindas kitiems šešėliams, nes ilgai išlieka ir nesubėga į raukšleles.

Kaina tėra $13 ir tai tikrai nėra daug už tokią puikią priemonę. Netgi pradėjau žvalgytis į Sigma šešėlių paletes (viena pavadinimu Warm Neutrals atrodo tikrai žavingai), taigi, kas žino, kokie pirkiniai laukia ateityje...  Na, bet, kad ir kaip ten bebūtų, tiesiog norėjau (vėl) leisti jums žinoti, kad Sigma priemonės yra nusipelniusios dėmesio!

1 komentaras

  1. Labai drąsi spalva! Bet atrodo tikrai gražiai, įkvepia išbandyti :)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina