Kelioninis Makiažas Su 5 Priemonėmis

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis


Taip jau yra, kad pradėjus studijuoti kitame mieste, dažnai tenka išvykti kelioms dienoms. Iš Vilniaus migruoju tai atgal namo į Kėdainius, tai pas gimines į Šiaulius, tai pas vaikiną į Kauną... Žodžiu, blaškausi bene po visą Lietuvą. Taigi dabar, po kelių mėnesių kiekvieną mėnesį turėdama po 2-3 mini keliones, galėčiau susikrauti būtiniausius daiktus užmerktomis akimis.

O į juos taip pat įeina ir kosmetika. Nemėgstu su savimi temptis pusės savo makiažo kolekcijos - vietoje to pasiimu vos 5 produktus, su kuriais susikuriu pilną makiažą. Jis, nors ir lengvas, tačiau paslėpia viską, ką reikia paslėpti ir pabrėžia mano veido bruožus. Žinoma, kas tinka man, nebūtinai tiks kitiems, tačiau pagrindinius principus iš šio įrašo tikrai galima pasigauti ir prisitaikyti individualiai. Na, tai pradėkime!


Pirmiausiai pradėdama nuo švaraus veido (jap, tai pirma mano nuotrauka tinklaraštyje, kur aš be makiažo...) padengiu jį kremine NARS All Day Luminous Weightless Foundation pudra (atsiliepimas čia). Kadangi pastaruoju metu oda nerodo didelių kaprizų, keli papildomi lašai pudros pasitarnauja ir kaip maskuoklis įvairiems netobulumams ir amžinai juodiems paakiams.

Norėdama suteikti veidui kiek daugiau gyvybės, visada renkuosi skaistalus. Tačiau dabar pamėgau vietoj įprastų skaistalų naudoti PUPA Matt Lip Fluid (nr. 011) skystus lūpų dažus (atsiliepimas - netrukus). Tiesiog padedu kelis taškus ant skruostų ir tuomet juos sulieju. Verta prisiminti, kad dauguma makiažo priemonių yra multifunkcinės ir jas galima panaudoti tikrai daugiau nei vienu būdu. Tad kodėl gi nepanaudojus lūpdažio vietoje kreminių skaistalų? Tereikia trupučio vaizduotės! Na, o viską užfiksuoju Vichy Dermablend Setting Powder biria pudra (atsiliepimas čia).


Toliau - antakiai. Ši NYX Eyebrow Cake Powder (atsiliepimas čia) yra bemaž tobula. Rinkinys turi dviejų spalvų šešėlius ir vaško. Pirmiausiai aplikuoju vašką ir tada tamsesniąją spalvą. Antakiai tampa užpildyti ir pabrėžti, o juk to ir tenoriu. O štai šviesesniąją spalvą naudoju vietoj akių šešėlių - mėgstu kiek labiau pabrėžti akis, tad tiesiog nubrėžiu linijas ties apatine ir viršutine blakstienų linijomis, jas išsklaidau ir vualia. Baigiamuoju akcentu akims tampa Bourjois Push Up Volume Glamour Mascara tušas (atsiliepimas čia) ir galiausiai vėl panaudoju PUPA fluidą lūpoms.


Ir štai galutinis rezultatas! Kaip ir  sakiau, paprastas, bet puikiai tinkamas dienos metui.
Daugiau vietos lagamine - ✓!
Pilnas makiažas - ✓!
Papasakokite ir apie savo minimalią makiažo rutiną!

1 komentaras

  1. The Vichy powder is one of my all time favourites! The foundation looks lovely on you.
    Emma | Emmys Beauty Cave | Bloglovin

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.