Gyvenimas Pastaruoju Metu: Sausis'16

2016 m. vasario 2 d., antradienisŽinote tą jausmą, kai praeina visi metai, atsigręži atgal ir galvoje kirba vienintelis klausimas – kur tie metai dingo?? Būtent, kad išvengčiau šio klausimo 2016-aisiais, nusprendžiau tinklaraštyje fiksuoti savo mėnesio veiklas, rašyti apibendrinimus. Taigi, pamaniau, kad tai būtų visai nebloga idėja pradedant nuo sausio:

Naujieji metai

Nebuvau tikra, ar palikti šią šventę gruodžiui ar vis tik laikyti kaip sausio dalį. Na, kaip matote, galiausiai apsistojau ties antru variantu, nors, tiesą sakant, ir taip per Naujuosius nieko labai neveikiau. Tiesiog ramiai leidome laiką su vaikinu, žiūrėjom Žvaigždžių Karus ir Hobitą, gėrėme karštą vyną, plepėjom ir stebėjom fejerverkus. Ramiai – bet man taip patinka.

Sesija

Taip, šis vienas žodis gali apibūdinti visą sausį. Nors savo pirmąją sesiją teturėjau 4 egzaminus, o tai lyg ir nėra taip blogai (kitą semestrą turėsiu 7...), vis tik gerokai pavargau. Netgi spėjau išmėginti garsiąją studentų taktiką, plačiau žinomą kaip Ar sugebėsi išmokti visą semestrą per vieną dieną / naktį?.Žargoniškai kalbant, varkė paėjo – 16 valandų nuo 10h ryto iki 2h nakties ir egzaminas išlaikytas visai neblogai. Valio!

Kinas

Šį mėnesį pavyko du kartus nueiti į kiną. Labai pamėgau tuos nekomercinius kino teatrus (Vilniuje Skalviją ir Pasaką, Kaune – Romuvą). Pirmas matytas filmas buvo Prie jūros su Angelina Jolie ir Brad'u Pitt'u ir jis buvo absoliučiai fantastiškas. Kažkas tarp Holivudo ir tradicinių Europietiškų filmų. Patiko viskas – vaidyba, aktoriai (žinoma), vaizdai, išpildyta estetika... Kitas filmas buvo Džiaze tik merginos su Marilyn Monroe, kurį keliavome žiūrėti su dviejomis kambario draugėmis. Sakau visiškai nuoširdžiai – seniai nebuvau tiek juokusis! Labai nemėgstu tų visų šiuolaikinių komedijų, kaip, pavyzdžiui, Pagirios Las Vegase ar pan., tad tokia klasika buvo tikra atgaiva ir buvo taip juokinga, kad negaliu net nupasakoti. Rekomenduoju abu filmus!


Knygos

Kaip minėjau savo 2016 pasižadėjimuose, šiemet norėčiau daugiau skaityti (tikslas – 40 knygų). Šį mėnesį perskaičiau Jane Austen Puikybė ir prietarai (myliu myliu ir labai myliu + ar matėte filmą???), Haris Poteris ir Išminties akmuo kokį šimtąjį kartą (man tiesiog patinka), Christian'o Dior'o biografiją, Platono Lisidas, arba Apie draugystę iiir pradėjau Dantės Dieviškąją Komediją.

Atostogos

Po sesijos, žinoma, sekė poros savaičių atostogos (kurios vis dar tęsiasi iki vasario 4 d.). Jei nuoširdžiai, tai tiesiog tinginiavau. Buvau susitikusi su draugėmis, daug skaičiau, dariau serialų maratonus ir dirbau ties tinklaraščiu. Žodžiu, tiesiog ilsėjausi. Taip pat buvau mokyklos susitikime, paplepėjau su buvusiais klasės draugais, aplankiau mokytojus – nostalgijos šiai įstaigai nejaučiu, bet buvo smagu!

Kelionė

Per atostogas taip pat aplankiau vieną savo brangiausių draugių, kuri gyvena Ukmergėje. Niekada normaliai nesu buvusi šiame mieste, bet laiką praleidau labai smagiai – kartu su drauge apėjome visą miestą, sugebėjome tikrąją to žodžio prasme nusiridenti nuo piliakalnio, daug juokėmės, gėrėm karštą vyną ir žiūrėjom filmus, kurie šiemet yra nominuoti Oskarams. Negana to, po to dar išsimatavom draugės močiutės senas vintažines sukneles.

Imagine Dragons

Taaaip, manau visi girdėjote, kad sausio 31 dieną Imagine Dragons buvo Lietuvoje! Trumpai tariant, visus ištaškė, visi išsitaškėm, na, ir va tiek. O jei rimtai, tai aš čia kalbėjau visiškai rimtai, nes koncertas buvo labai geras – pasiilgau būti minios dalimi ir rėkti visa gerkle. Dar, kai užgrojo Radioactive, mano pirmą jų išgirstą ir iki šio mėgstamiausią dainą, tai išvis galvojau, kad truputį stogas pavažiuos. Ir šis koncertas užbaigė nuostabų sausio mėnesį. Lauksiu, ką atneš vasaris!

Rašyti komentarą

© vinilina