LUSH vonios bombos

2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis


Greičiausiai daug kam ištarus LUSH pirmiausiai į galvą šauna mintis apie vonios bombas. O juk dėl jų ši firma ir yra labiausiai žinoma – įvairių spalvų, įvairių kvapų, įvairių dydžių... Manau, kad kiekvienas rastų kažką savo skoniui. Žiemos išprdavimo metu ir aš įsigijau savo pirmąją LUSH vonios bombą, kuri vadinasi... neturiu nė menkiausios nuovokos. Kažkaip pirkdama nepagalvojau nufotografuoti parduotuvėje buvusio užrašyto pavadinimo ir aprašymo, o internetinėse parduotuvėse taip pat nieko neradau.


Na, tačiau tikiu, kad šis įrašas bus puiki proga pakalbėti apie vonios bombas apskritai. Manoji buvo tikrai didelė ir įprasta kaina siekė apie 7, tačiau su nuolaida įsigyjau už ~3,5. Iš pradžių maniau, kad galbūt pavyks ją panaudoti du kartus, tačiau perlaužti per pusę nepavyko. Turiu pripažinti, kad net peilį buvau pasiėmusi, bet nieko gero nepešiau.


Vienintelis dalykas, kurį prisimenu iš aprašymo, tai kad ši bomba turėjo ylang-ylang aliejus. Ir jis jautėsi! Neįsivaizduoju, ko dar bomboje buvo, bet oda po maudynių tikrai buvo švelnesnė bei minkštesnė nei įprastai. Taip pat buvo smagu stebėti, kaip priemonė tirpsta vandenyje ir nudažo jį įvairiausiais geltonos spalvos atspalviais. Nors šio žavaus dalykėlio užeko vos vienam kartui, visgi kartais taip malonu pasilepinti... Todėl kiekvienai rekomenduočiau irgi bent kartą išbandyti tokį mažą kamuolėlį, pilną skanių kvapų, žavingų spalvų ir įvairių aliejų.

Rašyti komentarą

© vinilina