The Body Shop Born Lippy Pot lūpų balzamai

2016 m. sausio 19 d., antradienis


Tiesą sakant, The Body Shop dažniausiai tėra tik gražios pakuotės ir malonūs kvapai, bet ne daugiau (tiesa, egzistuoja kelios išimtys), tad pati retai ką nors iš ten perku. Visgi kartais gaunu TBS priemonių dovanų – jas, žinoma, išbandau ir taip į tinklaraštį nugula atsiliepimai. Pastarąsias porą Kalėdų po eglute rasdavau Born Lippy Pot Lip Balms vazelinus; šiuo metu turiu Watermelon ir Satsuma Shimmer. Labai nemėgstu TBS lūpų sviestų, nes jie niekaip neveikia mano lūpų ir dar palieka kažkokį balkšvą atspalvį, tačiau šios serijos vazelinai tikrai patiko.

Turbūt verta pradėti nuo aspektų, dėl kurių The Body Shop ir yra populiarus. Pirma, dieviški kvapai. Įsimylėjau abiejų vazelinų kvapus, o taip pat iš Satsumos linijos turiu ir dušo želę, tad ir ta kvepia labai skaniai. Apskritai, jei esate kvapų fanatikė, rekomenduoju atkreipti dėmesį į šią liniją. Abi priemonės lūpoms kvepia vaisiais ir gaivuma. Pakuotė ne taip patiko, nes yra kiek nehigieniška, o turint ilgesnius nagus galima lengvai netyčia vieną ir įkišti į produktą. Vis dėlto daugumą šių vazelinų galima rasti ir išsukamoje versijoje, tad nėra ko jaudintis.


O dabar šiek tiek apie efektą. Šie vazelinai tikrai patenka į lengvų kategoriją. Jie nėra tokie drėkinantys ir maitinantys lūpas kaip, pavyzdžiui, mano numylėtasis NUXE vazelinas, ir todėl nėra labai tinkami žiemai. Tačiau nuoširdžiai įsimyliu juos vasarą! Vasaros laikotarpiu jie tiesiog nuostabūs. Ant lūpų atrodo permatomi, suteikia joms šiek tiek žvilgesio ir neleidžia išsausėti.

Tiesa, dabar juk vidurys žiemos, tačiau... o taip, žiemos išpardavimai. Taigi, jeigu greitu metu keliausite kur nors kur šilta, norite pamažu apsirūpinti šiltam sezonui arba apskritai nekamuoja sausos lūpos, tikrai siūlau išbandyti šiuos vazelinus.

Rašyti komentarą

© vinilina