NARS All Day Luminous Weightless Pudra

2016 m. sausio 25 d., pirmadienis


Pabaigusi antrą Revlon Colorstay pudros buteliuką, vardan įdomumo pradėjau ieškoti ko nors naujo. Nesu tikra kodėl, bet nusprendžiau išbandyti NARS All Day Luminous Weightless Foundation pudrą. Ji rodėsi esą tinkama mano riebiai odai, o ar buvo – kviečiu skaityti toliau.

Pirmiausiai, NARS patiko dėl plataus atspalvių pasirinkimo. Manoji spalva vadinasi Mont Blanc, kuri yra antra šviesiausia. Deja, mano odos atspalvis yra grynai geltonas, o ši spalva yra labiau į rausvąją pusę, tad tai nebuvo tobulas pasirinkimas. Vis dėlto atspalvis gana atlaidus – jis neatrodo per daug rausvas ir didelio skirtumo tarp savo veido ir kaklo nepastebėjau. Taigi, manau, kad net nusipirkus tonu per tamsų, per šviesų ar kiek kitokio atspalvio pudrą, kiek padirbėjus skirtumo tikrai nebūtų.

Kalbant apie konsistenciją, tai tikrai tirščiausia bandyta pudra. Nėra taip lengva ją išsklaidyti ir priversti adaptuotis su veido oda, o ir tai reikia daryti greitai, nes priemonė greitai nusėda. Maskuoja vidutiniškai – net ir sluoksniuojant nelabai pavyksta išgauti pilno padengimo. Ir, kadangi pudra skirta mišriai / riebiai odai, ji tikrai pabrėš bet kokius sausus plotelius ar kitus netobulumus. Šiaip jau niekada nenaudoju pirštų pudros dengimui, bet su šia tai pasirodė esanti geriausia technika. Sklaidant su pirštais išgaunamas natūraliausias efektas ir pasiekiamas didžiausias maskavimas.


Na, o dėl laikymosi galvoje sukasi kelios mintys. Blizgesys išlenda po 4-5 valandų ir tai yra trumpesnis laiko tarpas nei naudojant Revlon Colorstay. Kitą vertus, pats pudros išsilaikymas yra geresnis. Taip, ji blizga, tačiau niekur nejuda, nenusitrina ir nepradingsta kaži kur, kaip kad į vakaro pusę mėgsta daryti Colorstay. Vadinasi, kelis kartus per dieną išsitraukus kompaktinę pudrą, šią NARS pudrą galima išlaikyti ant veido visą dieną.

Gaunamas efektas, kaip pavadinime užsimenama, nėra matinis. Nepasakyčiau, kad jis labai švytintis – esu mačiusi ir dar labiau švytinčios odos efektą suteikiančių pudrų. Ši priemonė greičiau tiesiog leidžia odai atrodyti gyvybingesnei ir ne tokiai plokščiai. Asmeniškai man tai nėra labai pageidautinas efektas, kadangi švytėjimo oda ir taip ilgainiui išskiria per daug, bet viską pataiso šiek tiek birios pudros.

Apibendrindama norėčiau pasakyti, kad tai tikrai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau praėjus kiek laiko pamėgau šį NARS produktą. Vis dar nemanau, kad tai yra geriausia pasaulyje pudra ir tokiai odai kaip mano yra geresnių variantų, bet ir šis nėra blogas. Kaip tik paraginčiau išbandyti – galbūt tai taps mylimiausia pudra, nes iki tobulybės jai trūksta ne tiek jau ir daug.

Rašyti komentarą

© vinilina