Sigma makiažo šepetėliai Mrs Bunny

2016 m. sausio 5 d., antradienis


Prieš tai paskelbtame įraše truputį užsiminiau apie savo kosmetikos priemonių reoganizavimą ir atnaujinimą. Turėjau omenyje, kad nuo šiol labiau susitelksiu į kokybę, o ne į kiekybę. Nusprendžiau, kad geriau yra turėti vieną gerą šešėlių paletę nei tris vidutinės kokybės ir tai galioja visai kosmetikai. Na, o ką gi pirmiausiai naudojame dažantis, kuriant makiažą? Makiažo bazę, pudrą? Ogi ne; atsakymas – šepetėlius. Geri šepetėliai yra pirmas ir pagrindinis žingsnis, tiesiog būtinas raktas į puikiai atliktą makiažą. Taigi, natūraliai nusprendžiau pradėti būtent nuo jų.


Taip, mano EcoTools šepetėliai tarnavo puikiai, bet, kadangi jau nusprendžiau atnaujinti savo kosmetikos krepšelį, norėjau ko nors dar geresnio. O kokie šepetėliai pripažinti vieni geriausių? Ne paslaptis, kad Sigma. Ta prasme, rimtai, ar yra bent viena grožio fanatikė, negirdėjusi ir nepripažinusi šios firmos? Taigi, pasinaudojusi Black Friday pasiūlymu lapkričio pabaigoje, kai Sigma siunčia savo produktus į viso pasaulio kampelius nemokamai, įsigyjau Mrs. Bunny Travel Kit (taip pat prie jo gavau nuostabią dovanėlę, apie kurią kiek daugiau išgirsite kitame įraše). 7 šepetėliai ir tvirtas dėklas buvo kaip tik tai, ko man reikėjo. Iš pradžių norėjau įsigyti juodąją versiją, tačiau jau buvo išparduota, tad vietoje to pasirinkau rinkinį švelniai melsvos spalvos. Ir turiu pripažinti, kad jis taip pat labai žavingas. Na, o dabar šiek tiek daugiau apie kiekvieną šepetėlį atskirai:


F30 – didelis, purus šepetėlis, skirtas biriai pudrai puikiai tinka – taip, atspėjote – biriai pudrai (ar kompaktinei). Užfiksuoti makiažą paprasčiau nei paprasta.

F40  kirstas šepetėlis, kuris tiesiog sukurtas kontūravimui ir skaistalams. Abu darbus atlieka idealiai, ir nors originaliame bei didesniame Mrs. Bunny rinkinyje yra atskiras šepetėlis kreminėms priemonėms, F40 jas pakabina ir aplikuoja ne ką prasčiau.

F60 – niekada nemėgau tokio tipo skystos pudros šepetėlių, atrodė, kad tikrai jie ne man ir galvojau, jog šio taip pat nenaudosiu, o bet tačiau, visai jį pamėgau! Pudra dengiasi ir išsisklaido gražiai, nelieka jokių dryžių, tad negalėčiau būti laimingesnė. Be to, jis tampa labai patogiu, kai reikia daryti makiažą kitiems žmonėms (kartais tenka daryti ir tai). 

E30 – vienas mano mėgstamiausių šepetėlių, nes labai mėgstu pakabinti šešėlio, pravesti liniją ties viršutiniu bei apatiniu voku ir tuomet ją kiek išsklaidyti. Būtent šitam šepetėlis tiesiog idealiai tinka. Taip pat jis yra pakankamai mažas, kad būtų parankus atliekant kruopštesnį ir daugiau detalių reikalaujantį makiažą.

E40 – didelis ir minkštas suliejimo šepetėlis, kuris puikiai atlieka tai, ką ir turi atlikti – sulieja šešėlius. Šį taip pat labai mėgstu, kai tenka daryti sudėtingesnį vakarinį makiažą.

E55 – kiek mažesnis nei įprastai shader (kaip lietuviškai??) tipo šepetėlis, leidžiantis padengti šešėliu visą voką bei šiek tiek išsklaidyti, jei prireikia.

E65 – kirstas šepetėlis, kuris, maniau, bus idealus antakiams, tačiau mano skoniui jis kiek per mažas. Kitą vertus, įgaunama daugiau kontrolės ir, nors dabar tvarkydamasi antakius užtrunku kiek ilgiau nei naudodama didesnį EcoTools šepetėlį, pastebėjau, kad antakiai atrodo gražiau. Taigi, galiausiai viskas išsisprendė ir šepetėlį taip pat pamėgau. Dar E65 gerai tinka geliniam pravedimui.Ilgokas atsiliepimas, ar ne? Bet jau beveik baigiau, tenoriu paminėti dar kelis dalykus. Apskritai šepetėliai yra tiesiog fantastiški ir malonumas yra vien tik į juos žiūrėti (girdėjau kelis palyginimus, kad jie atrodo tarsi apsnigti). Per visus plovimus neiškrito nė vienas plaukelis, o ir neturiu pagrindo manyti, kad tai atsitiks ateityje. Kokybė yra pasigėrėtina ir nėra nei vieno šepetėlio, kurio nenaudočiau, tad pinigai buvo išleisti tikrai ne veltui. Sakyčiau, kad Sigma tikrai nusipelno liaupsių ir investicijų!

Rašyti komentarą

© vinilina