LUSH Pirkiniai

2016 m. sausio 21 d., ketvirtadienis


Labai retai rašau apie įsigytus pirkinius, naujienas ar anonsus, nes paprasčiausiai nedažnai perku daiktus dideliais kiekiais. Be to, mėgstu juos apžvelgti po vieną ir retai duodu užuominų, apie ką rašysiu toliau. Tačiau šįkart nusprendžiau padaryti išimtį dėl sausį vykstančių išpardavimų, nes juk dėl to sausis ir žymus, ar ne? Išpardavimai čia, ten ir visur...

Konkrečiai šiandien norėčiau papasakoti apie LUSH išpardavimą. Žinau, kad yra žmonių, pamišusių dėl šio prekės ženklo, o ir aš, manau, pamažu krentu į tą kategoriją. Taigi, iš esmės rašau, kad praneščiau, kokių išties nerealių nuolaidų LUSH siūlo. O nuolaidų šioje parduotuvėje pasitaiko tikrai retai, tad kai jau pasitaiko, galima iškart eit ir pildyt savo norų sąrašą.


Lietuvoje turime tik vieną LUSH parduotuvę Vilniuje, Panoramoje ir dėl to išties gaila, beeet girdėjau, kad šios firmos planuose yra ir idėja atidaryti internetinę parduotuvę! Tikrai daug priemonių taikoma 50% procentų nuolaida ir tai puikus pasiūlymas. Nemanau, kad verta pirkti LUSH produktus už jų pilną kainą (su keliomis išimtimis), tačiau per išpardavimus kainos pasidaro tikrai draugiškesnės.

Tereikia tik saugotis, kad nepamestumei galvos... Aš ir galvojau, kad tiesiog trumpam užsuksiu į Lush ir o, gal nusipirksiu kokią vieną vonios bombą, na, bet štai palikau ten apie 15. Įsigyjau dvi vonios bombas (viena draugei), kurių pavadinimo, deja, neprisimenu, Flying Fox dušo želę, Copperhead sausą šampūną (ar šampūno plytelę, kaip reikėtų sakyti?) ir 9 to 5 veido prausiklį. O dar galvoju apie grįžimą ir dar kelias priemones... Beje, kaip jums sekasi žiemos išpardavimų džiunglėse? Papasakokite!

Rašyti komentarą

© vinilina