2016 pažadai

2016 m. sausio 1 d., penktadienis


Daugelis sako, kad gana kvailas tas dalykas, tas kasmetinis pažadų davimas Naujųjų metų išvakarėse - vis tiek už savaitės pametame sporto klubo abonimentą ir žiūrime serialą prieš sesiją. Vis dėlto norisi ką nors pažadėti ir pažadėti ne pasauliui, o sau. Bandžiau neišsiplėsti. Surašyti dalykus tik kurių labai labai noriu. Kuriuos galiu padaryti. Ir padarysiu! Tad šiais metais aš pasižadu:
  1. Neskubėti. Paprastai ir neskubu, tačiau žmonės nesiliauja manęs skubinti. Taigi, pasižadu neleisti jiems daryti man įtakos šiuo klausimu. Kad galėčiau toliau neskubriai žingsniuoti Vilniaus senamiesčio gatvėmis ir turbūt šimtąjį kartą parodyti į kokios nors palėpės stoglangį bei sušukti Va čia irgi noriu gyventi!
  2. Skaityti. Ir šiaip skaitau, bet noriu skaityti daugiau. Jaučiuosi nusikaltusi pati sau, kai iš užsibrėžtų 50 knygų per metus šiemet į mane žiūri perskaitytos tik 27. Dar lapkritį pradėjau pirkti knygas, nuosavas, į savo kada nors būsiančią ateities biblioteką. Kas mėnesį po vieną. Ar po dvi. Juk nebus per daug. Tai va. Reikės nesustoti šiemet.
  3. Rašyti. Dar vienas pomėgis, kurį esu apleidusi ir dėl kurio taip pat jaučiuosi kalta. Rašyti visur ir viską – eilėraščius kavinėse ant nosinių, palaidus romanų puslapius Bernardinų sode, noveles VU Centrinių rūmų bibliotekoje, dienorašį lovoje.
  4. Keliauti. Kur nors. Į Graikiją, į kitą koridoriaus pusę, į mišką, į Rygą, į kitą gatvę nei įprastai. Noriu pamatyti daugiau, daugiau visko, daugiau pasaulio. Negana juk. Dar keliauti į parodas, į koncertus, teatrą, operą, baletą – iškeliauti į kitą pasaulį.
Na, o gal ir jūs šiemet turite kokių nors tikslų, planų, siekių ir pažadų? Papasakokit!

Rašyti komentarą

© vinilina