Vichy Dermablend pudra

2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienisPrieš mėnesį teko užsisakyti kelias Vichy dekoratyvinės kosmetikos priemones. Jau kurį laiką domino jų Dermablend linija, skirta problematiškai, aknės kamuojančiai ir riebiai odai. Dermablend linija, mano supratimu, skirta užmaskuoti patiems įvairiausiems odos netobulumams, tačiau nesukuriant kaukės efekto ir nekemšant porų. Taigi, kurį laiką svarsčiusi, įsigyjau du produktus. Vienas labai nuvylė, kitas labai sužavėjo. Šį kartą nusprendžiau papasakoti apie nepatikusią Vichy priemonę, tai yra Dermablend Fluid Corrective Foundation.

Turiu pripažinti, kad pirmas įspūdis buvo daugiau negu geras. Patogi, funkcionali ir visai ne prastai atrodanti pakuotė. Spalva irgi atitiko lūkesčius – 05 Porcelain tiktų net labiausiai išblyškusiai lietuviškai odai. Pudra yra pakankamai skysta ir lengvai dengiasi. Susilieja su oda, nepabrėžia šerpetojimų ir tikrai atrodo gana natūraliai, turint omenyje, kad užmaskuoja VISKĄ. Tarsi nesiderina šie du dalykai, ar ne? Esame pripratusios, kad gerai maskuojančios priemonės visada būna sunkios ir nemalonios ant veido, o čia visiška priešingybė. Su šia pudra net maskuoklio nenaudodavau. 

Viskas skamba gana tobulai, o ir buvo tobula... kelias valandas. 2-3, ne daugiau. Pasidažiusi 8h ryte, 11h jau blizgėdavau kaip tas šaunus disko kamuolys klube. Su savo numylėta Revlon Colorstay tokio švytėjimo sulaukiu nebent po gerų 8-9h. Kas baisiausia, Vichy pudra ne tik blizgėdavo, bet ir pradėdavo kažkaip keistai dingti nuo veido, vietomis tiesiog nusitrindavo, net jei ir nė pirštu neprisiliesdavau. Kompaktinė pudra ne ką tegelbėjo.

Nenusisekė ir bandymas naudoti priemonę kaip maskuoklį – dienos eigoje užmaskuoti ploteliai taip pat nusitrindavo plėmais. Galbūt drįsčiau šią Vichy pudrą rekomenduoti sausiaodėms, kurioms oda nelinkusi blizgėti, bet vėlgi neaišku, ar produktas dingdavo nuo veido dėl mano odos išskiriamo sebumo, ar tai tiesiog prigimtinė savybė. Žodžiu, vienas šaukštas deguto sudirbo visą puikaus medaus statinę, dėl ko tikrai gaila...

1 komentaras

  1. Prieš keletą metų bandžiau ir aš šią pudrą, bet su ja atrodžiau kaip lavonas.. :D Jau taip stipriai maskavo, kad net nežinojau, ką su ja daryti. Man atrodo, naudojau kaip maskuoklį arba labai ekstra atvejais. Visumoje likau visai nesužavėta :/:)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina