H&M REVELATION BODY OIL

2015 m. gruodžio 28 d., pirmadienis


Nors gyvenimas bendrabuty kartais, švelniai ir žargoniškai tariant, užknisa, bet dažnai viską atperka pasiplepėjimai su kambario draugėmis iki pat vėlumos. Ir būtent iš kambariokės šiais metais prieš porą savaičių gavau pirmąją kalėdinę dovaną. Rodos, per keturis mėnesius ji spėjo mane pažinti gana neblogai (nors gal tik aklas nepamatytų, kokia grožio pasaulio fanatikė esu) ir susilaukiau šio to iš vos prieš kelis mėnesius atkeliavusios naujos H&M kosmetikos linijos - Revelation Body Oil.

Žinoma, kaip ir priklauso, seniai knietėjo paaukoti eurus kokiam nors H&M produktui, bet štai eilinį kartą pasitvirtina faktas, kad norai pildosi, net jei kartais ir ne pats juos įgyvendini. Tačiau grįžkime prie aliejaus apžvalgos, o jis, išduosiu dabar, labai patiko. Pradėsiu nuo to, kad kaip mass market gaminiui, priemonės pakuotė tikrai minimalistiškai elegantiška. Aliejus pakankamai skystas, bet dozuojasi visai patogiai. O kvapas! Net nesiimsiu bandyti įvardinti, koks tai kvapas, bet galiu užtikrinti, kad be galo malonus - nei per aštrus, nei per saldus, kaip tik per vidurį.


Kadangi yra toks skystas, aliejus nėra labai ekonomiškas, kitą vertus - 150 ml kaina tik 7,99 eur. Įmasažuotas į odą susigeria ganėtinai greitai - lėčiau nei kremai, tačiau kur kas greičiau nei kokie nors naturalūs sunkūs aliejai. Vis dėlto drėkina ne ką mažiau nei pastarieji - oda tikrai atsigauna, tampa švelnesnė, minkštesnė ir tarsi kiek labiau žvilga. Tuolab, kad poveikis kaupiamasis, nes efektas jaučiamas ir kitą dieną. O išsitepus ryte, net vakare priglaudus nosį prie odos galima justi labai subtilų kvapą.

Kalbant apie sudėtį, iš vienos pusės ji visai nebloga - gausu saulėgrąžų, sezamų, argano, moringų, juodųjų serbentų ir kt. aliejų bei kitų medžiagų, turinčių antioksidacinių, kondicionuojančių ar minkštinančių odą savybių. Kitą vertus... Vidutinio saugumo ingridientai - tokoferolis (vitaminas E), kuriame gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, retinilpalmitatas (vitaminas A), kuris gali būti toksiškas bei gale einantis konservantas benzoinė rūgštis (benzoic acid), kuris taip pat gali būti toksiškas. Na, o didžiausi blogiukai yra sudėtyje esantys alkoholis ir konservantas fenoksietanolis, kurių tikrai patartina vengti.

Taigi, sudėtis nėra ideali ir natūralumo asai, manau, šios priemonės privengs. Tačiau, nors ingridientai 50/50, poveikis ir apskritai priemonė man patiko, tad pirkti ar nepirkti - spręsti kiekvienam individualiai, nes šį kartą rekomenduoti arba peikti nedrįstu.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.