Revlon Colorburst lūpų kreidelės

2015 m. gruodžio 6 d., sekmadienis


Jei dar nesupratote užuominų, kad esu absoliuti šilumos fanatikė, tai šis įrašas – dar vienas šansas. Ir vėl atsiliepimas apie lūpų produktus, ir vėl jie per daug ryškūs šiomis tik prasidėjusio gruodžio dienomis. Bet, ech, nieko negaliu sau padaryti – norisi bent spalvomis širdyje palaikyti pavasario viltį. Taigi, netempiant gumos, atsiliepimas apie Revlon Colorburst Matte Balm lūpų kreideles – spalvas Mischievous (235) ir Audacious (245).


Vadinamosios lūpų kreidelės yra turbūt vienas iš smagiausių ir mažiausiai pastangų reikalaujančių produktų. Šios gula ant lūpų tiesiog tobulai – taip, jos matinės, tačiau lūpų nesausina ir yra minkštos konsistencijos. Tiesa, netobulumus paryškinti tikrai gali, kitą vertus, tai juk visų matinių priemonių problema, ar ne? Spalvos labai pigmentuotos ir ryškios, kažkodėl norisi sakyti net šviečiančios (nuotraukose atrodo kiek prigesusios, realybėje ryškesnės). Lūpų pieštuko, bent jau mano galva, nereikalauja, o ir dienos metu už kampučių neišbėga. Na, kadangi konsistencija, kaip sakiau, yra gana minkšta, produktas kaip reikiant nenusėda ant lūpų ir todėl valgymo metu gali apsitrinti. Tačiau apskritai kreidelės ganėtinai ilgaamžiškos ir neatliekant jokių veiksmų, susijusių su valgymu ar gėrimu, puikiai laikosi ilgą laiką, o į vakarą gražiai pablunka.


Taigi, produktas viltis tikrai pateisino ir yra rekomenduotinas. Tai dar viena priemonė skubančioms – užtenka brūkštelėjimo per lūpas ir galit lėkt į gatves spindėt!

Rašyti komentarą

© vinilina