Saflora ramunėlių hidrolatas ir natūralus šampūnas

2015 m. lapkričio 4 d., trečiadienis


Turiu prisipažinti, kad tarp produktų įsigyjimo ir jų aprašymo tinklaraštyje dažnai praeina labai didelis laiko tarpas. Taip ir šiuos du likusius Safloros produktus, gyvenančius pas mane jau nuo vasaros vidurio, prisirengiau aprašyti tik rudens vidury. O bet tačiau, judame link apžvalgų:

Pirmoji žvaigždė – natūralus ramunėlių vanduo. Manau, kad tai tikrai reikalingas daiktas kiekvienos iš mūsų vonioje, nes hidrolato paskirčių yra begalės. Jų pagalba galima sumaišyti birias kaukes / šveitiklius, purškiant neleisti ant veido išdžiūti molio kaukėms, lengva dulksna atsigaivinti vidury dienos ar panaikinti tą kartais kiek pudrinį makiažo įvaizdį. Hidrolatą galima naudoti kaip toniką ar kaip paskutinį veido priežiūros rutinos žingsį. Žodžiu, kam tik sugalvosi. Ne ką prastesnis ir šis ramunėlių vanduo, kuriame esančios ramunėlės dar turi įvairių odai naudingų savybių ir prisideda prie geros veido būklės palaikymo – kiek drėkina ir ramina.

Jau kurį laiką stengiuosi atidžiau žiūrėti priemonių etiketes ir sudėtį bei pereiti prie kiek natūralesnių priemonių, tačiau kažkodėl visada didžiausią dėmesį kreipiu į plaukų priežiūros priemones. Todėl ypatingai smagu testuoti natūralius šampūnus, šį kartą – suteikiantį purumo ir apimties. Nežinau, ar reiškiasi mano užslėpta alkoholikės prigimtis, bet man jis kvepia martiniu ir niekuo kitu. Ar tai gerai ar blogai – priklauso nuo rytinės būsenos... Pats produktas itin skystos, balkšvos konsistencijos, kurios vis norisi išspausti daugiau nei reikia, todėl šampūnas nėra itin ekonomiškas. Tiesa, putoja ir plauna plaukus gerai, jie, kaip ir žadama, tampa purūs. Manau, vienintelis dalykas, dėl kurio tikrai galima būtų skųstis, tai, kad priemonė nėra skalsi, tačiau šį minusą lyg ir atsveria jos maža kaina.

Taigi, išbandžiusi net keturis Safloros produktus galiu teigti, kad firma labai pasiteisino. Nebuvo nei vieno visiškai nepatikusio ar blogo produkto, o natūrali sudėtis bei santykinai maža kaina net labai džiugina. Rekomenduoju!

2 komentarai

  1. Būtų smagu pamatuti šampūno sudėtį! :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Šampūno paskirtis parašyta pilkomis raidėmis ("purumo ir apimties") - tai yra nuoroda. Ją paspaudus būsite nuvesta į Safloros puslapį, o ten parašyta ir šampūno sudėtis. :)

      Panaikinti

© vinilina