Bourjois Rouge Edition Aqua Laque

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis


Nemoku patikėti krentančiais lapais, baltu sniegu, šalčiu, paltais ir lietumi. Nemėgstu nei rudens, nei žiemos, dūšia atsigauna tik šiltiems orams atėjus. Todėl ir mano kosmetinėje vis dar žydi šiltojo sezono spalvos. Kita vertus, apskritai nesu linkusi spalvų skirstyti sezonais – galiu išsitraukti burgundiškojo vyno spalvos lūpdažį kad ir vidurvasarį. Štai kodėl visiems diskutuojant apie Bourjois Rouge Velvet Matte skystus lūpdažius (nors šie irgi yra norų sąraše) aš norėčiau pakalbėti apie kitą Bourjois lūpoms skirtą seriją Aqua Laque, kuri buvo išleisti šį pavasarį.

Turimos spalvos – 01 ir 03. Viena švelni, kiek tamsesnė nei įprastai barbinė rausva, o kita – vyšniava su bordo atspalviu. Abi vienodai mylimos, tinkančios tiek dienai, tiek vakarui. Ant lūpų dengiasi lengvai, tačiau iš kontūrų neišslysta. Iš esmės šiuos lakus būtų galima pavadinti blizgesiais, tačiau blizga jie neilgai, gal apie valandą, o vėliau susigeria į lūpas ir palieka jas be blizgesio, tačiau su pigmentu.


Šerpetojimų neparyškina, palaiko lūpų drėgmę. Kaip ir visi lengvi tokio tipo produktai, nusivalgo lengvai, tačiau, žinoma, niekas netrukdo priemonės atnaujinti. Spalvos intensyvumą galima reguliuoti nuo intensyvesnio pilnai padengus lūpas iki švelnesnio produktą išsklaidžius ir patapšnojus su pirštais.

Daugiau spalvų nebepirksiu, visgi norisi labiau to priemonės ilgaamžiškumo ant lūpų. Tačiau įsigijusi šiuos porą atspalvių nesigailiu, nes vaikščiojimas su lūpomis tarsi saują vyšnių suvalgius neleidžia įsismelkti širdin rudens melancholijai.

Opa, atleiskite - vietoje 02 turėjo būti 03!

Rašyti komentarą

© vinilina