EyeSmile žali kontaktiniai lęšiai

2015 m. lapkričio 26 d., ketvirtadienis


Iš visų spalvotų kontaktinių lęšių patys nenatūraliausi man visada atrodė mėlyni ir žali. Tokie per ryškūs, per daug iššaukiantys, netgi, sakyčiau, beveik vulgarūs. Tačiau pastaruoju metu teko pamatyti itin gražių mėlynų lęšių variantų, todėl susidomėjau, ar būtų galima rasti ką nors panašaus ir žalios spalvos kategorijoje. Laimei, gerilesiai.lt leido išbandyti EyeSmile lęšius "Ever Green" iš Enhanced Colors serijos (beje, šios serijos lęšiams dabar taikoma nuolaida!).

Dėl pačių lęšių nieko naujo pridurti negaliu (apie juodus EyeSmile lęšius apžvalga čia) – patogūs, galima naudoti mėnesį, nesukelia miglos akyse, lengva išimti, įdėti ir prižiūrėti. Vienu žodžiu, esu patenkinta, ir padariau išvadą, kad EyeSmile firmos spalvoti lęšiai yra kol kas geriausi iš bandytų. Kartu gavau ir EyeSmile BioCare All-in-One skystį lęšiams prižiūrėti. Iš tikrųjų didelio skirtumo tarp anksčiau naudoto tirpalo ir šio nepajaučiau, bet negaliu tvirtinti, kad jis yra kažkuo blogesnis, kaip ir geresnis. Į šį skysti vertą investuoti lygiai taip pat.


Kalbant apie spalvą, rezultatas buvo kur kas švelnesnis nei skeptiškai tikėjausi. Žinoma, kaip ir visi spalvoti lęšiai, šie yra tuščiaviduriai, tačiau, kadangi mano natūrali akių spalva ir yra žalia, jie puikiai susilieja. Žvilgsnis tikrai atrodo pakankamai neiššaukiantis – jokių baisių katės akių, darkančių visą išvaizdą, o tik žaviai pabrėžta žaluma, kiek ryškesnė nei įprastai.

Taigi, rezultatas gal ir nėra visiškai idealus, bet pripažįstu, kad gamintojai tikrai patobulėjo ir dabartiniai spalvoti lęšiai, ypač mėlyni ir žali, atrodo kur kas geriau nei prieš keletą metų. Ar rekomenduoju? Taip! Iš tikrųjų rekomenduoju visų spalvų ir visokius lęšius, nes smagu eksperimentuoti su savo išvaizda – kartais atrasti naująjį , kartais pabūti kuo nors kitu, o kartais tiesiog truputį paryškinti prigimtį.

Rašyti komentarą

© vinilina