THe Body Shop Valomasis Aliejus

2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis


Jau kurį laiką kosmetikos pasaulyje pirmauja prausikliai, sukurti aliejų pagrindu. Gailiai internete nužiūrėjusi Elemis, Emma Hardie, Clinique ir panašias firmas pradėjau ieškoti ko nors, kas itin nereikalautų tolimesnio kruopų pirkimo. Ir radau - The Body Shop ramunėlių šilkinį valomąjį aliejų. Pastarąjį žinojau jau ir anksčiau iš gerų youtuber'ių atsiliepimų, tad pagalvojau, kodėl gi ne.


Apskritai priemone likau patenkinta. Pakuotė visai gražiai žiūrisi ir yra funkcionali - matosi, kiek prausiklio likę, o jį patį itin patogu dozuoti pompa. Prausiklis ganėtinai skystas, tačiau jaučiasi aliejinė konsistencija. Pati tiesiog išsispaudžiu priemonės į delnus ir vos sudrėkinusi veidą vandeniu pradedu masažuoti odą. Makiažą valomasis aliejus įveikia puikiai (žinoma, ritualą vis vien užbaigiu miceliniu vandeniu), nesausina odos ir netgi ją drėkina, kas turėtų būti aktualu sausiaodėms. Surizikavau pabandyti valyti ir akių makiažą - jį taip pat nuvalo gana efektyviai, nors tušo likučius pribaigiu su atskiru valikliu. Taip, mano super nerealiai jautrias akis kiek dirgina (o jų nedirgina, primenu, tik vienintelis Biodermos vanduo), tačiau, jei jūs paprastai su dirginimu nesusiduriate, viskas turėtų būti gerai.

Paprastai tiesiog tingiu (ak, kaip netikėta) nuodugniai gilintis į priemonių sudėtį, bet šį kartą kažkodėl pagavo smalsumas. Greičiausiai todėl, nes TBS firma daugiau siejama su skaniais kvapais ir geru marketingu, o ne kokybe. Ir ką gi, likau maloniai nustebinta. Radau vos du vidutiniškai saugius ingridientus, negana to, jie rikiuojasi bemaž pačioje sąrašo pabaigoje, kas reiškia, kad jų kiekis nėra didelis. Tiesa, beveik visi sudėtyje esantys aliejai gali daugiau ar mažiau kimšti poras, tačiau tai yra apskritai visų aliejų, o ne pačios firmos problema. Be to, nors miniu šį faktą, pati jokio porų kimšimo nepastebėjau.

Trumpai tariant, valomasis aliejus tiko, patiko ir net labai! Manau, kad net nebesinorės žiūrėti į kitokio tipo prausiklius...

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.