Macadamia plaukų šepetys

2015 m. spalio 3 d., šeštadienis


Kartais grožio industrijoje atsiranda tokių išmislų, dėl kurių kyla dvejopi jausmai. Lyg ir nieko ypatingo, išgyventi galima, bet... visi perka – tai ir aš noriu, ir man reikia! Taip jaučiausi pirkdama Macadamia NoTangle plaukų šepetį. Kurį laiką svarsčiau tarp Macadamia ir Tangle Teezer, tačiau pasirinkimą nulėmė paprasčiausiai geresnis Macadamia pasiekiamumas. Prieš kelias savaites šepečio reikėjo žaibiškai, nes neturėjau apskritai jokio, tad Macadamia nesunkiai radau vietinėje Kosmadoje (~11). O štai TT būtų reikėję laukti, kol atsiųs iš kokios nors internetinės parduotuvės.

Taigi, jau kelias savaites bandau įminti paslaptį, kodėl aštrių dantukų šepečiai taip žaibiškai išpopuliarėjo. Pripažįstu, šukuoja toks šepetys gerai. Niekada neturėjau stipriai besiveliančių plaukų, net ir drėgnus tiesiog perbraukdavau su pirštais, tačiau džiaugiuosi turėdama galimybę naudoti šepetį tik išsiplovus galvą nepažeidžiant plaukų (kas atsitiktų juos drėgnus šukuojant su paprastu šepečiu) bei taip sutaupyti minutę rytais brangaus laiko.


Pats šepetys patogus, turi kotą ir man patinkančius kietus šerelius, kurie leidžia sutrumpinti ševeliūros iššukavimą iki minimalaus laiko, o šereliai dar ir maloniai masažuoja galvos odą. Papildomi trys pastebėjimai – naudojant NoTangle plaukai nesielektrina, tampa tiesesni ir apskritai kažkokiu magišku būdu pasidaro geresnės būklės. Negaliu konkrečiai įvardinti skirtumo, bet dabar mano plaukai tarsi ir labiau blizga, ir yra švelnesni, ir šiaip vizualus vaizdas kur kas geresnis nei buvo prieš kelias savaites.

Ar Macadamia NoTangle yra būtinas daiktas kiekvienos moters gyvenime? Ne. Manau, laisvai galima išsiversti be jo ir plaukai gyventų tokį patį pilnavertišką gyvenimą. Tačiau nepaneigsiu, kad džiaugiuosi jį įsigijusi ir teigiamą naudą matau bei jaučiu. Todėl į klausimą, ar verta investuoti į tokį šepetį, tegali atsakyti kiekvienas individualiai.

Rašyti komentarą

© vinilina