Bourjois Sweet Kiss lūpų blizgesys

2015 m. spalio 12 d., pirmadienis


Kažkodėl kiekvieną kartą paskaitose klausant apie predikatyvus, objektus, galininką, gramatines kategorijas ir kitus keiksmažodžius mintys nuklysta į apmąstymus apie kosmetikos klodus. Tad nutariau paskaitoje nuveikti ką nors naudingo ir papasakoti jums apie Bourjois Sweet Kiss Lipgloss (03) lūpų blizgesį. Tiesa, pastaruosius kelerius metus klesti matinių lūpų kultas, kuriam aš pati labai prijaučiu, tačiau ir blizgesiai yra visai smagus dalykas. Tereikia atrasti tinkamą.


Jau esu bandžiusi vieną Bourjois blizgesį (įrašas čia) ir jis man tikrai patiko, todėl ir šiam turėjau nemažai lūkesčių. Blizgis, kaip ir žadama, nelipnus (o tai yra labai dažnai keliamas merginų / moterų reikalavimas) ir lengvas kaip plunksna. Aplikatorius kiek neįprastas, tačiau leidžiantis lūpas produktu padengti preciziškai. Deja, 10h laikymosi pažadas, kaip ir būtų galima spėti, yra iš piršto laužtas. Žinoma, nevalgant blizgesys laikosi ilgiau, valgant ar geriant – trumpiau. Apskritai jį atnaujinti norisi po 3-4 valandų. Pigmentacija vidutinė – spalva tikrai nėra rėkianti, tačiau suteikianti lūpoms žavingą švelniai blizgantį koralinį atspalvį. Trumpai tariant, produktas patiko ir yra rekomenduotinas visoms, kurios yra nusivylusios įprastu blizgesių lipnumu ir kartais kiek vulgariai atrodančiu veidrodiniu žvilgesiu. Bei toms, kurios rudenį jau yra išsiilgusios pavasario...

1 komentaras

  1. Vau kokia grazi spalva!!! Ziurint i ipakavima, tai atrodo, kad labai ryski oranzine spalva, bet ant tavo lupu tiesiog tobula!!!! Bourjois produktai yra tikrai puikus :)

    SIMPLY MAGNIFIQUE

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina