Salvadoro Dali paroda

2015 m. spalio 31 d., šeštadienis

 
Turiu prisipažinti, kad ne kosmetikai ir ne drabužiams norėčiau išleisti visus turimus pinigus. Mieliau juos mėtyčiau geram kinui, spektakliams, baletams, operoms, parodoms ir koncertams. Kažkodėl mane ypatingai žavi kultūra ir menas. Nors ir nemanau, kad sugebėsiu kada nors praleisti prie vieno paveikslo tris valandas (o norėčiau) arba parašyti recenziją apie visą spektaklio simboliką, visgi tai netrukdo droviai puoselėti meilę menui. Laikantis grikių dietos stalčiuje jau guli bilietai į Meistrą ir Margaritą bei Išvarymą, neseniai teko pabuvoti operoje Trubadūras, na, o vos prieš kelias dienas apsilankiau Salvadoro Dali parodoje.

Tai pirma rimtesnė paroda, į kurią nusprendžiau nueiti ir nė kiek nesigailiu. Joje buvo eksponuojami privataus kolekcionieriaus surinkti Dali eskizai. Labai džiaugiausi, kad vienoje salėje buvo televizorius, kuriame galėjai išvysti paties kolekcionieriaus pasakojimus apie paveikslus ir skulptūras o tai išties buvo gera idėja, nes apžiūrinėjant kūrinius tokiems kaip aš, manau, trūko konteksto suvokimo. Pati nuoširdžiai susižavėjau tiek Salvadoro Dali asmenybe, tiek jo darbais ir įspūdžiai neapleidžia iki šiol.

2 komentarai

  1. Nerealiai įdomus įrašas. Mane irgi paskutiniu metu labai traukia menas, kuo mažiau galimybių realiai kur nors nueiti, tuo labiau traukia;)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Visada taip - kai negali, tai ir norisi... :) Bet nieko, bus dar tų parodų, tikiu, kad nueisite ir jūs!

      Panaikinti

© vinilina