Nuxe Reve de Miel Lūpų Balzamas

2015 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis


Pasakysiu labai trumpai ir aiškiai - jums reikia šito daikto. Rimtai. Kai visas Youtube pradėjo ir iki šiol nenustojo ūžti apie šį stebuklą stikliniame indelyje, mane apėmė beveik liguistas noras išbandyti ir pažiūrėti, ar jis tikrai išpildytų mano lūkesčius. O, ir ne tik išpildė. Jis juos gerokai pralenkė.

Jei dar neaišku apie ką kalbu, tai norėčiau pristatyti Nuxe Reve de Miel vazeliną lūpoms. Gaila, tačiau Nuxe yra dar viena prancūzų vaistinių firma, kuria Lietuvoje neprekiaujama - pati priemonę gavau gimtadienio proga iš draugės, kuriai teko laimė pabuvoti Prancūzijoje. Na, ir kuo gi šis balzamas toks ypatingas? 


Turbūt reikėtų pradėti nuo sunkaus, storo stiklo ir gana prabangiai atrodančio įpakavimo. Atsukus dangtelį nosį pakutena malonus kvapas, kurio įvardinti tiksliai negalėčiau, bet primena medų. Ir konsistencija kaip medaus - tiršta, gelsva, užtenka mažo kiekio, tad naudosis taupiai. Itin įdomi vazelino ypatybė, kuri išskiria jį iš visų mano bandytų ar žinomų balzamų, tai, kad jis yra matinis. Taip, perskaitėte teisingai - jo išties net nesimato ant lūpų. Taip pat Reve de Miel puikiai tiktų kaip lūpų dažų pagrindas, nes duoda tarsi tokį geresnį sukibimą su dažais bei, aišku, neleidžia lūpoms išsausėti.

Ilgą laiką mano numeris vienas buvo vazelinai iš UogaUoga, tačiau net jie nesugebėdavo iki galo išgydyti mano dažnai stipriai sausėjančių ir šerpetojančių lūpų. O nuo tada, kai pradėjau naudoti Nuxe, apie tokias problemas pamiršau suvisam. Dar niekada neturėjau tokios puikios kondicijos lūpų. Tikrai nežinau, kokias liaupses dar galėčiau sugalvoti šiam vazelinui, bet jis vertas visų, kokios tik egzistuoja. Tvirtai žinau, kad pirksiu dar ne vieną ir ne dvi pakuotes!

2 komentarai

  1. ''Skaniai'' susiskaitė. Gerai, kad neužilgo trauksiu į Paryžių, reiks pasidairyt šio lūpų balzamo ir išbandyt pačiai. :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Dėkui! Tikrai būtinai išbandyk, nepasigailėsi. :)

      Panaikinti

© vinilina. Design by FCD.