Klenspop.com circle tipo akių lęšiai

2015 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis


Paprastai, jei jau žmonės nusprendžia išbandyti spalvotus kontaktinius lęšius, jie renkasi motinos gamtos suteiktas ir žinomas spalvas – mėlyną, rudą, žalią arba pilką. Tačiau aš laikau save gana drąsia mergiote, ir, kai klenspop.com leido išsirinkti dvejas poras linzių, be jau aprašytų Bunny Color Brown dar nusprendžiau išbandyti ir Cara Violet – violetinės spalvos lęšius.


Kaip jau minėjau ankstesniame įraše, produktas atėjo per mėnesį, saugiai ir tvirtai supakuotas. Lęšiai buvo įdėti į žaismingą anime stiliaus dėžutę, į du mini buteliukus. Dar buvo pridėtas dėklas bei mažas pincetas (pliusas higienos klausimu).


Spalva, kaip jau ir patys matote iš nuotraukų, tikrai netradicinė, tačiau tas violetinumas gana tamsus ir labai akies nerėžia. Kitą vertus, įvaizdžiui tikrai suteikia tam tikro šarmo. Galbūt kai kas šiuos lęšius rinktųsi tik vakarui, bet aš mielai išeinu su jais ir dieną – žmonės tikrai atkreipia dėmesį ir esu sulaukusi komplimentų. Dar itin gražiai atrodo priderinti tamsiai violetiniai šešėliai, kurie paryškina žvilgsnį. Galbūt vienintelis minusas, tai, kad lęšiai yra tuščiaviduriai (nors, vėlgi - tai gana įprasta spalvotoms linzėms) ir matosi dalis tikrosios akies spalvos. Tačiau žvelgiant iš toliau tai nelabai matoma, tad pergyventi neverta.


Iš tikro net nežinau ką dar pridurti – rezultatą matote patys ir čia jau kiekvienam asmeniškai spręsti, gražu ar ne, bet man efektas patinka. Nešiojasi lęšiai taip pat patogiai, bet ilgiau nei 6-8h dėvėti nepatarčiau. Diskomforto nesijaučia, tačiau po tokio laiko akys pradeda rausti, na, o su regėjimu geriau nejuokauti. Tačiau laikantis laiko limito bei tinkamų higienos reikalavimų viskas tikrai gerai. 

3 komentarai

© vinilina