Rugsėjo pirmoji

2015 m. rugpjūčio 24 d., pirmadienis


Eh, pastaruoju metu, rodos, tik lekiu ir verčiuosi per galvą, kad visur suspėčiau. Jaučiu pareigą įspėti, kad rugsėjo mėnesį tinklaraštis bus pildomas tikrai rečiau. Jau trečiadienį laukia persikraustymas, iškart ketvirtadienį tris dienas truksianti VU naujokų stovykla, o vėliau dar teks susigaudyti autobusų grafikuose ir žemėlapiuose, priprasti prie naujos universiteto tvarkos ir dar galybė reikalų... Žodžiu, manau, suprantate ir nepyksite.

Pereinant prie įrašo esmės, galbūt dar kas nors prisimenate pernai prieš rugsėjį rašyta įrašą apie mokyklinius daiktus. Minėjau, kad be proto mėgstu ant sąsiuvinių daryti koliažus, tad pamaniau, o kodėl gi turėčiau apleisti šį pomėgį universitete? Tiesa, įsigijau vos vieną A4 formato su keliais skyriais sąsiuvinį, į kurį norėčiau rašyti viską (bent jau toks planas), bet negi galėjau palikti jį juodą ir nuobodų. Pirmą kartą dariau nespalvotą koliažą, bet rezultatu esu labai susižavėjusi ir dabar su malonumu sąsiuvinį tampysiuos į paskaitas.

Studijoms, žinoma, teko pirkti ir kompiuterį. Na, negavau kokio norėjau, bet į man nelabai patinkančius daiktus visada stengiausi pažvelgti kitu kampu – gal galima kažkaip juos paturbinti? Taigi, vėl ėmiausi aplikavimo ir dabar kompiuterio išvaizda esu visai patenkinta – bent jau atrodo unikaliai. Dabar berašant kilo mintis ar galbūt išvada, tinkanti ne tik daiktams, tačiau apskritai visiems gyvenimo atvejams – jei kažkas nepatinka, visada galima kažką daryti, kad tai pasikeistų... :)

3 komentarai

 1. Galbūt norėtum ir man sukurti sąsiuvinį? :)) Magistras jau ant nosies, noriu atrodyti graži ir unikali.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežinau, čia rimtai klausei ar ne, bet aš rimtai atsakysiu, kad galėčiau. :D:D Perduotum man sąsiuvinį ar kelis kur Vilniuj, aš kai važiuosiu namo, padaryčiau, tų iškarpų belekiek turiu. :D Tik vat, kad be rugsėjo pabaigos tai nieko nebus, nes planuoju tik kokią 18d. namo važiuot. :D

   Panaikinti
  2. Aš rimtai :D Tuoj parašysiu tau elektroniniu paštu!

   Panaikinti

© vinilina