2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

THE MORE THE BETTER?


EN: It's not a secret that I like Bourjois mascaras very much. I can understand if you're bored of posts about them but I can asure you that at least for now I will abandon this brand's mascaras, because I finally tested the last one from my list. So, today I'll be talking about the Bourjois Twist Up The Volume Ultra Black. This mascara is particularly interesting because the wand can change its form, so basically you get two wand in one product. But does this make the product better?

The first form that the brush can take makes it longer and slimer and that way you can give the lashes definition and length. After that you have to twist the wand and it becomes shorter and the bristles thicker. This form of brush ir perfect to give the lashes more volume and curl. I have to compliment this mascara for its really deep and greatly pigmented black color. This mascara is also one of those which become better after time. While at first the consistency can seem too liquid, after a while it gets thicker.
___________________________________________________________________________________

LT: Ne paslaptis, kad jau ilgokai puoselėju meilę Bourjois tušams. Tikiu, kad apžvalgos apie juos galėjo atsibosti, bet pažadu, kad bent jau kuriam laikui šios firmos tušus apleisiu, nes išbandžiau paskutinį iš savo sąrašo. Šį kartą kalba suksis apie Bourjois Twist Up The Volume Ultra Black . Tušas itin įdomus tuo, kad yra dviejų padėčių, tad realiai viename produkte gaunami du šepetėliai. Bet ar nuo to produktas veiksmingesnis?

Pirmoji padėtis šepetėlį padaro ilgesnį ir plonesnį, todėl su ja blakstienas galima išilginti ir nudažyti. Pasukant šepetėlį į antrąją padėtį jis pasidaro trumpesnis bei tankesnis ir jį naudojant blakstienoms suteikiama daugiau tankumo bei užriestumo. Turiu pagirti priemonę už išties juodą, gerai pigmentuotą spalvą. Šis tušas taip pat yra vienas iš tų, kurie pasidaro geresni praėjus tam tikram laiko tarpui, kai konsistencija kiek sutirštėja, nes iš pradžių yra skystoka.


EN: But after all I have to say, that this brush twisting thing is just a game. You can find mascaras in the market that give the same effect and have only one brush that doesn't change its form. And talking about the effect, it wasn't anything special, really, comapared to other Bourjois mascaras. I would say that the result was normal. The lashes weren't as wow as I like them to be, but this product isn't very suitable for naturalists out there either. I was also disappointed by the fact that my curled lashes didn't hold the curl all day. In th evening they would once again become straight.

All in all, I'd say it's an average product. I mean, it's not bad, it does its job and I'm not embarrased to go to the city but I wouldn't buy it again. I think you can find better mascaras in the makeup world. Then again, I know a girl who swears by this mascara, so I'll repeat every beauty blogger's mantra - my opinion su subjective and if I didn't like the product it doesn't mean that it's complete crap and won't be suitable for you...
___________________________________________________________________________________

LT: Vis dėlto turiu pasakyti, kad šepetėlio formos kaitymas tėra žaidimas. Rinkoje yra lygiai tą patį efektą duodančių tušų, teturinčių vieną nekaitomos padėties šepetėlį. Kalbant apie efektą, jis taip pat nebuvo kažkas labai įspūdingo, lyginant su kitais Bourjois tušais. Realiai rezultatas buvo normalus - blakstienos nebuvo tokios vau, kokias mėgstu, bet visgi natūralistėms vertėtų rinktis ką nors kitą. Dar kiek nuvylė tai, kad užriestos blakstienos tokios neišlikdavo visą dieną - vakarop vėl grįždavo į tiesią būseną.

Viską susumavus produktą vertinčiau kaip vidutinišką. Lyg ir nieko blogo, savo darbą atlieka, į žmones išeiti ne gėda, bet antrą kartą nepirkčiau. Manau, kad kosmetikos pasaulyje egzistuoja ir geresnių tušų. Kitą vertus, turiu pažįstamą, kuriai šis tušas yra pats mėgstamiausias, tad vėl pakartosiu visų grožio tinklaraštininkių maldelę - atsiliepimas yra subjektyvus ir jei priemonė netiko man, nebūtinai reiškia, kad ji prasta bei netiks jums...

1 comment

  1. Kaip įdomiai atrodo... O šiaip, esu pastebėjusi, kad jeigu tušas su kokiais "pagerinimais" kaip šis, tai beveik visada tai būna labiau dėl reklamos/smagumo naudojant, nei dėl realaus poveikio :)

    ReplyDelete