Bourjois Twis Up The Volume blakstienų tušas

2015 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis


Ne paslaptis, kad jau ilgokai puoselėju meilę Bourjois tušams. Tikiu, kad apžvalgos apie juos galėjo atsibosti, bet pažadu, kad bent jau kuriam laikui šios firmos tušus apleisiu, nes išbandžiau paskutinį iš savo sąrašo. Šį kartą kalba suksis apie Bourjois Twist Up The Volume Ultra Black. Tušas itin įdomus tuo, kad yra dviejų padėčių, tad realiai viename produkte gaunami du šepetėliai. Bet ar nuo to produktas veiksmingesnis?

Pirmoji padėtis šepetėlį padaro ilgesnį ir plonesnį, todėl su ja blakstienas galima išilginti ir nudažyti. Pasukant šepetėlį į antrąją padėtį jis pasidaro trumpesnis bei tankesnis ir jį naudojant blakstienoms suteikiama daugiau tankumo bei užriestumo. Turiu pagirti priemonę už išties juodą, gerai pigmentuotą spalvą. Šis tušas taip pat yra vienas iš tų, kurie pasidaro geresni praėjus tam tikram laiko tarpui, kai konsistencija kiek sutirštėja, nes iš pradžių yra skystoka.


Vis dėlto turiu pasakyti, kad šepetėlio formos kaitymas tėra žaidimas. Rinkoje yra lygiai tą patį efektą duodančių tušų, teturinčių vieną nekaitomos padėties šepetėlį. Kalbant apie efektą, jis taip pat nebuvo kažkas labai įspūdingo, lyginant su kitais Bourjois tušais. Realiai rezultatas buvo normalus – blakstienos nebuvo tokios vau, kokias mėgstu, bet visgi natūralistėms vertėtų rinktis ką nors kitą. Dar kiek nuvylė tai, kad užriestos blakstienos tokios neišlikdavo visą dieną – vakarop vėl grįždavo į tiesią būseną.

Viską susumavus produktą vertinčiau kaip vidutinišką. Lyg ir nieko blogo, savo darbą atlieka, į žmones išeiti ne gėda, bet antrą kartą nepirkčiau. Manau, kad kosmetikos pasaulyje egzistuoja ir geresnių tušų. Kitą vertus, turiu pažįstamą, kuriai šis tušas yra pats mėgstamiausias, tad vėl pakartosiu visų grožio tinklaraštininkių maldelę – atsiliepimas yra subjektyvus ir jei priemonė netiko man, nebūtinai reiškia, kad ji prasta bei netiks jums...

1 komentaras

  1. Kaip įdomiai atrodo... O šiaip, esu pastebėjusi, kad jeigu tušas su kokiais "pagerinimais" kaip šis, tai beveik visada tai būna labiau dėl reklamos/smagumo naudojant, nei dėl realaus poveikio :)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina