Saflora veido kremas nuo spuogų

2015 m. rugpjūčio 17 d., pirmadienis


Iš karto pasakysiu, kad seniai nebuvau taip sužavėta kosmetikos produkto, o tuo labiau to nelaukiau iš Safloros. Dar labiau nustebau, nes priemonė priklauso dieniniams kremams, o būtent jiems aš esu labiausiai priekabi. Per gyvenimą įtiko vienintelis Phytomer, bet jo ir kaina didesnė daugiau nei 10 kartų. Taip, Safloros ir Phytomer produktai iš esmės skirtingi, tačiau abu lygiavertiškai patiko. Todėl šiandien pabandysiu paaiškinti, kuo gi Saflora kremas nuo spuogų taip sužavėjo.

Žinoma, iškart simpatijų susilaukia natūrali sudėtis, taip pat joje esantis arbatmedis bei malonus kvapas. Kremas labai lengvos, beveik gelinės konsistencijos, jo užtenka vos lašo, tačiau ir išspaudus daugiau padauginti neįmanoma, nes kremas į odą absorbuojasi žaibiškai. Nelieka jokio riebumo jausmo, vien gaivi, sudrėkinta ir, svarbiausia, matinė oda. 

Dažniausiai dieniniai kremai mane erzina tuo, kad kažkokiu būdu dar labiau pagreitina riebalų išsiskyrimą ir makiažo nuėjimą šuniui ant uodegos. Todėl itin lengvas, bet drėkinantis Safloros kremas keliavo tiesiai į favoritus. Tiesa, sausos odos savininkėms tikrai vertėtų rinktis kažką labiau drėkinančio, o ir šis kremas nuo spuogų neišgydys, tačiau gali tikti kaip prevencinė priemonė. Apskritai taip, drąsiai rekomenduoju ir Saflora iš manęs susilaukia dar vieno dešimtuko!

Rašyti komentarą

© vinilina