Pirmasis Karoliukas

2015 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis


Pamenate Pelenės stebuklingąją krikštamotę? Tai va, ir aš tokią turiu... Nežinau iš kur, nežinau kaip, nes mes susitinkame vos porą kartų per metus, bet ji gana gerai mane pažįsta. Net mano mama pasimetusi prieš Kalėdas ir gimtadienį klausinėja, ko norėčiau dovanų, o krikštamotė net neklaususi ima ir pataiko taip, kad net nesitiki. O ir šiaip ji labai gera, supratinga bei tolerantiška moteris, todėl džiaugiuosi ją gyvenime turėdama ne tiek dėl materialinių daiktų, kiek dėl jos pačios asmenybės. Vis dėlto grįžtant prie šio įrašo tikslo, sutikime, kad dovanos išties yra malonus dalykas.

Taigi, 18-os metų proga buvau išties palepinta - gavau nuostabią Trollbeads apyrankę. Labiau mėgstu metalą, bet turiu pripažinti, kad ir ši mėlynos spalvos (mano mėgstamiausia, na, ir iš kur gi ji žino??) odinė apyrankė išties nuostabi. O prie jos atkeliavo ir mažas karoliukas su ruoniais. Tiksliai nepamenu jo reikšmės, bet ji yra panašiai tokia, kad mano šeima ir draugai visada laikytųsi drauge su manimi ir neišsiskirtų.

Manau, kad tiek Trollbeads, tiek Pandora apyrankių koncepcija yra neapsakomai žavinga. Bėgant metams ir investuojant į tokį papuošalą tai tampa ne tik, kad be galo vertingas daiktas finansiškai, tačiau jame taip pat tampa pažymėti visi mūsų gyvenimo etapai, džiaugsmai ir vargai. Papuošalas ne tik išvaizdai, bet ir dūšiai. Iš tikro labai įdomu, gal ir jūs turite tokių gyvenimo apyrankių? Gal turite nuotraukų? Prašau, pasidalinkite! :)

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.