L'Oreal True Match pudra

2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis


L'Oreal True Match – produktas, kurio pristatinėti nereikia. Tai viena tų kultinių priemonių, kurios vis tiek vienaip ar kitaip atsiduria mūsų kosmetinėse. Gali mėgti, gali nemėgti, bet smalsumas vis tiek traukia išbandyti, kaip atsitiko ir man. Buvo išties įdomu panagrinėti, kodėl gi ši pudra taip liaupsinama visame pasaulyje.

Turbūt vertėtų pradėti nuo puikaus atspalvių pasirinkimo. Nekalbu apie Lietuvos rinką, kur šviesiausias C2 atspalvis tinkamas nebent gerai pasikaitinus saulėje. Tai jau Lietuvos rinkos, o ne pačio produkto minusas, nes kiek teko matyti, užsienyje sau tinkamą atspalvį rastų kiekviena – nuo porcelianinės odos savininkės iki tamsaus gymio merginos. Labai naudingas ir undertone žymėjimas – šiuo atveju raidė C reiškia cold, vadinasi, atspalvis yra kiek labiau į rausvą pusę. Taigi, nors asmeniškai man C2 spalva tikrai netinkama, bet visos True Match linijos nurašyti nevertėtų – galima rasti ir šviesesnių neutralaus / šilto tono atspalvių, tik dėl to teks pavargti.


Pudra yra iš sunkesnių kategorijos, tad suteikia vidutinį / pilną maskavimą. Išties, po jos naudojimo maskuoklio prireikia retai. Porų nekemša, gerai išsilaiko visą dieną ir jos vidury kažin kur nenuplaukia. Tik vėlgi akmuo metamas į riebiaodžių daržą – priemonė sukurta normalios / sausos odos savininkėms. Todėl jei jūsų oda linkusi blizgėti, nuliūdinsiu, bet ir su šia pudra blizgesys sulaikomas vos kelioms valandoms.

Viską apmąsčius, gal ir ne veltui True Match vadinama kultiniu produktu. Nepaisant išlendančio blizgesio mišrios / riebios odos odos merginoms (jį juk netingint galima kas kelias valandas numušti kompaktine pudra), pudra rekomenduotina. Didelis maskavimas, apskritai šnekant platus atspalvių pasirinkimas, išsilaikymas visą dieną – dedu pliusą!

Rašyti komentarą

© vinilina