Namų tvirtovė

2015 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis


Niekas nenuginčys, kad namai – vieta, kur praleidžiame daugiausiai laiko. Žinoma, yra žmonių, kurie į juos grįžta tik pavalgyti ir pamiegoti, bet tokiems namisėdoms intravertams kaip aš namai greičiau tampa tvirtove, kurioje galima pasislėpti nuo viso pasaulio ir užsiimti širdžiai miela veikla. Aišku, iki nuosavų namų dar toli kaip iki nežinia ko, bet vis dėlto jau nemažai metų turiu kampą tėvų namuose, kurį ir norėčiau jums aprodyti.

Net gerai nežinau, jums parodyti ar greičiau sau įamžinti. Žvelgiant į savo kambarį, į jo nuotraukas apima kaži kokie sentimentai, kad nuo rugsėjo jis nebebus toks, koks buvo. Nors jaunesnė sesuo į mano kamarą įsikels gerokai vėliau, tačiau vis vien ši vieta teliks atminimu, į kurį grįšiu pernakvoti kelis kartus per mėnesį. Atminimu žiūrėtų serialų, subadytų pirštų bandant siuvinėti, skaitytų knygų, naktų, praleistų ik paryčių tarškinant kompiuterio klaviatūrą, lakuotų nagų, išlietų ašarų gulint lovoje, juoko, draugių apsilankymo ir dar balažin ko.

Na, o kadangi namuose praleidžiu gana daug laiko, pasistengiau paversti erdvę sava. Keistokas tas mano savumas gali pasirodyti, daugiausiai įkvėptas internetinio žurnalo Rookiemag.com bei filmo The Virgin Suicides. Daugybė smulkmenų, niekaniekių, religinės tematikos, kosmetikos, porcelianinių senovinių lėlių, atvirlaiškių, žurnalų...  Tai toks šis mini kambario turas jums ir priminimas sau to, kad buvo, kol kas yra, bet greitai nebebus. 

1 komentaras

© vinilina