DOVE dušo želės

2015 m. rugpjūčio 22 d., šeštadienis


Apskritai esu apleidusi įprastines vietinės Maximos lentynas ir kūno / veido / plaukų priežiūros priemones perku kitose vietose, tačiau kiekvienoje taisyklėje esti išimtis. Šį kartą ja tapo Dove dušo želės, kurios turi tiek privalumų, kad nusipirkau ne tik pirmą ir antrą, bet esu tikra, kad pirksiu trečią ir ketvirtą buteliuką.

Žalioji žaliosios arbatos ir agurkų želė pasižymi gaiviu, ne per daug stipriu, žinoma, žaliosios arbatos ir agurkų kvapu, gerai putoja, švelniai prausia, odos nedirgina ir nesausina. Aišku, po dušo drėkinamojo kremo vis tik norisi, bet dar neradau prausiklio, po kurio nesinorėtų.

Mėlynosios dušo želės kvapas išvis nenusakomas, bet taip pat lengvas, neįkyrus ir jį uostant mintyse sukasi žodis švara. Ši priemonė kiek labiau drėkinanti, o taip pat turi smulkius grūdelius, tad yra ir švelnus, bet vis dėlto šveitimo efektas. Vieninteliu šių Dove produktų minusu gali tapti jų sudėtis, kuri tikrai nėra ideali, tačiau eh, nutariau į šį faktą nekreipti dėmesio. Visgi, tai ne kokia gilaus veikimo priemonė ir nuo odos greitai nusiplauna.

Įprastai 250 ml priemonės kainuoja virš 4, bet akcijos metu galima gauti ir už kiek daugiau nei 2. Iš esmės puikus kainos ir kokybės santykis, siūlau pabandyti.

Rašyti komentarą

© vinilina