Sleek matiniai lūpų dažai

2015 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis


Gal ir juoksitės, tačiau studentiškas gyvenimas toli nuo tėvų man asocijuojasi su laisve. Kalbu ne apie laisvę lakstyti po klubus, bet laisvę dažytis ryškiais lūpdažiais... Gyvendama su gana konservatyvia mama tik ir tegirdžiu, kad pasirinkusi ryškesnę spalvą atrodau vulgariai ir man tokios spalvos netinka. O bet tačiau, už mėnesio manęs varyti nusivalyti dažų į vonią negalės niekas, tad teprasideda mano ryškių lūpų odisėja! Ji, žinoma, reikalauja ir naujų pirkinių. 


Šį kartą, išgirdusi begales gerų atsiliepimų, pasirinkau Sleek Matte Me skystus lūpų dažus (spalva Party Pink). Lūpų dažai yra skysti ir primena itin pigmentuotą blizgesį (na, kosmetikos rinkoje tai nėra naujovė, tad suprantate, apie ką kalbu), tačiau šlapias efektas itin greitai dingsta, kai dažai nudžiūna ir lūpos lieka visiškai matinės. O tada jau spalvos nepajudinsi niekaip – atlaiko ir vandenį, ir maistą, ir visą dieną mieste. Tik gerai patrynus su makiažo valikliu priemonė pasišalina nuo lūpų.

Nustebino tik spalva. Nors pavadinimas indikuoja, kad ji turėtų būti rožinė, bet, kaip matyti ant mano lūpų, ji yra skaisčiai raudona. Kaip pastebėjau bandydama spalvas parduotuvėje, ir kiti atspalviai yra ryškesni užsitepus negu tūbelėje, tad verta tai turėti omenyje.


Tačiau taip pat žinoma, kad tokio tipo produktai lūpas dažnai sausina ir traukia. Ne išimtis ir Matte Me, visgi jausmą įmanoma kęsti. Dar šie dažai iš jūsų reikalaus idealios kondicijos lūpų – ant sausų ir šerpetojančių jų naudoti tikrai nesiūlyčiau. Piniginės taip pat labai nenuskriaus – vieneto kaina 8.49. Žodžiu, viską susumavus priemonę vertinu gerai ir jei nesibaidote to lūpas traukiančio jausmo bei mėgstate matinį efektą, į produktą verta atkreipti dėmesį.

2 komentarai

  1. Iš kur siunteisi? Ar galbūt Lietuvoje radai? :>

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aha, Lietuvoje yra visai geras Sleek produkcijos pasirinkimas parfumeria.lt ir dar jie turi savo parduotuvę Vilniaus VCUP'e. :)

      Panaikinti

© vinilina