2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

BRIGHT & MATTE


EN: You may laugh, but the life of a student, at least for me, associates with freedom. And I'm not talking about the freedom to party in the clubs. No, I'm talking about the freedom to wear bright lipsticks... Because I live with quite strict parents, I often hear that bright colors look vulgar on me and that they don't suite me very well. But boy, oh boy, after a month nobody will sent me to the bathroom to remove my lipstick and so my odyssey of bright lipsticks will begin! And it, of course, requires new purchases. 
___________________________________________________________________________________

LT: Gal ir juoksitės, tačiau studentiškas gyvenimas toli nuo tėvų man asocijuojasi su laisve. Kalbu ne apie laisvę lakstyti po klubus, bet laisvę dažytis ryškiais lūpdažiais... Gyvendama su gana konservatyvia mama tik ir tegirdžiu, kad pasirinkusi ryškesnę spalvą atrodau vulgariai ir man tokios spalvos netinka. O bet tačiau, už mėnesio manęs varyti nusivalyti dažų į vonią negalės niekas, tad teprasideda mano ryškių lūpų odisėja! Ji, žinoma, reikalauja ir naujų pirkinių. 


EN: This time after hearing loads of good reviews I chose to try out the Sleek Matte Me liquid lipstick in the shade Party Pink. And I can say that it was love at first use. As I already mentioned, it is a liquid lipstick and seems like a very pigmented gloss (well, you know what I'm talking about, it's old news in the makeup industry), but the wet effect vanished after color completely dries and lips become matte. After that the color will not budge or move or disappear even if you'll eat, drink, swim or go out to the city for the whole day. It removes only when you use a makeup remover.
___________________________________________________________________________________

LT: Šį kartą, išgirdusi begales gerų atsiliepimų, pasirinkau Sleek Matte Me skystus lūpų dažus (spalva Party Pink). Ir galiu pasakyti, kad tai buvo meilė iš pirmo panaudojimo. Kaip jau sakiau, lūpų dažai yra skysti ir primena itin pigmentuotą blizgesį (na, kosmetikos rinkoje tai nėra naujovė, tad suprantate, apie ką kalbu), tačiau šlapias efektas itin greitai dingsta, kai dažai nudžiūna ir lūpos lieka visiškai matinės. O tada jau spalvos nepajudinsi niekaip - atlaiko ir vandenį, ir maistą, ir visą dieną mieste. Tik gerai patrynus su makiažo valikliu priemonė pasišalina nuo lūpų.


EN: Unfortunately, we all know that these types of products often dry the lips. Matte Me is no exception, although I wouldn't say that the feeling is very unpleasant. Yes, the lips feel a bit drier but not much. Moreover, this product will require your lips to be in an ideal condition. If they are dry or chapped, you should keep this product for other days. Your wallet won't be hurt too - this Sleek thingy costs 8.49€ and I already want three more colors! All in all, I would give this liquid lipstick 10/10 and I would strongly recommend it.
___________________________________________________________________________________

LT: Tačiau taip pat žinoma, kad tokio tipo produktai lūpas dažnai sausina. Ne išimtis ir Matte Me, bet nepasakyčiau, kad jausmas labai nemalonus. Šiek tiek sausina, bet ne labai. Dar šie dažai iš jūsų reikalaus idealios kondicijos lūpų - ant sausų ir šerpetojančių jų naudoti tikrai nesiūlyčiau. Piniginės taip pat labai nenuskriaus - vieneto kaina 8.49€. Pati nusižiūrėjau dar tris spalvas, kurias neabejotinai įsigysiu. Žodžiu, viską susumavus priemonę vertinu 10/10 ir labai rekomenduoju!

2 comments

  1. Iš kur siunteisi? Ar galbūt Lietuvoje radai? :>

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aha, Lietuvoje yra visai geras Sleek produkcijos pasirinkimas parfumeria.lt ir dar jie turi savo parduotuvę Vilniaus VCUP'e. :)

      Delete