Klenspop.com circle tipo lęšiai

2015 m. liepos 1 d., trečiadienis


Jau prieš kurį laiką rašiau apie numylėtus juodus lęšius (spausti čia) ir kelios dienos po straipsnio su manimi susisiekė tinklapio klenspop.com atstovai klausdami, ar nenorėčiau išbandyti jų siūlomų lęšių. Peržvelgusi pasirinkimą iškart pasakiau taip, nes jų įvairovė išties neįtikėtina. Gavau dvejas poras kontaktinių linzių ir pirmiausiai nusprendžiau papasakoti apie Bunny Color Brown.


Klenspop
yra korėjietiškas puslapis, o, kaip žinome, siuntiniai iš Azijos visada keliauja ilgai. Tad ir savo prekių laukiau apie mėnesį, tačiau viskas atėjo tikrai tvirtai supakuota kartoninėje dėžutėje su keliais sluoksniais bubble wrap (na, tas sproginėjantis burbuliukų popierius, žinot). Niekas nebuvo pažeista, o ir lęšiai įpakuoti į labai žaismingas dėžutes atitinkančias visiems žinomą korėjiečių/japonų stilių.


Viduje buvo ne tik lęšiai, bet ir dėklas jiems bei plastikinis pincetas. Dėklas pažymėtas L ir R raidėm, todėl iškart leis atskirti, kuris lęšis skirtas kuriai akiai, nes asmeniškai bent jau aš nuolat pasimetu ir pamirštu kurioje pusėje kuris įdėtas, net jei dėklas pažymėtas skirtingomis spalvomis. Taigi, su raidėmis daug mažiau makliavos. Pincetas taip pat yra gana patogus daiktas, nes stengiuosi lęšius liesti rankomis kuo mažiau.


Iš pradžių kiek abejojau dėl medaus spalvos – ji nepasirodė itin žavinga, tačiau nuomonė pasikeitė pamačius rezultatą. Vadinamieji circle lenses yra tuščiaviduriai, visada matosi vyzdis ir šiek tiek natūralios akių spalvos. O kadangi lęšiai yra šviesūs ir mano akys taip pat yra šviesios, gaunasi labai įdomus žaliai-rudai pereinamas ombre efektas, kuris turbūt dar geriau atrodytų su mėlynomis akimis. Tačiau ir su žaliomis akimis, manau, žvilgsnis atrodo gražiai + švelniai ruda derinasi prie mano plaukų spalvos. Taip pat pagalvojau, kad prie rusvų akių tiktų ir švelnus rudas makiažas, kuriam naudojau Benefit paletę. Lūpas palikau paprasčiausiai pateptas The Body Shop vazelinu.


Viską susumavus preke likau patenkinta. Linzės nešiojasi patogiai, kažkokių nusiskundimų neturiu. Klenspop aptarnavimas malonus, lęšiai nors ir ilgai, tačiau siunčiami saugiai, pasirinkimas didelis. Sakyčiau, kad kiekvienas ras ką nors savo skoniui, o išbandyti kažką naujo bei eksperimentuoti netgi labai smagu. Na, o kitai apžvalgai pasilikau itin įdomią ir netradicinę spalvą...

P.S. Šiuos lęšius galima nešioti visus metus!

2 komentarai

  1. Vau, kaip gražiai atrodo tavo akys! :O Trūksta žodžių...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kokie geri lęšiai! Spalva tai superinė. Pati irgi labai tokių norėčiau. Gal reikės įsigyti be dioptrijų.

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina