Saflora sviestmedžių aliejus kūnui

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis


Rodos, kur tik bepasisuksi, natūralios ir ekologiškos kosmetikos firmos klesti, ne išimtis ir Lietuvos rinka. Tikru atradimu tapo lietuviška firma Saflora, apie kurios egzistavimą sužinojau tik gavusi išbandyti kelis produktus, tačiau kuo ilgiau juos naudoju, tuo didesnis klausimas kyla, kur, velniai griebtų, gi aš buvau anksčiau? 

Sukdama galvą, kas man patiko labiausiai, akys pačios nukrypo į Sviestmedžių aliejų kūnui. Pripažįstu, kad įpakavimas tikrai neatrodo įspūdingai ir pati greičiausiai nebūčiau į produktą atkreipusi dėmesio. Kvapas taip pat nelabai sužavėjo, nes priminė tą tokį pigų, vaikystėję pirktą baltą šokoladą iš vietinės Saulutės, kai ši dar egzistavo. O bet tačiau – nereikia spręsti apie knygą iš viršelio. Visų pirma – labai gerai sumanyta priemonę pateikti nedideliais kubeliais, nes taip aliejų trinti į odą yra šimtą kartų paprasčiau.


Antra ir svarbiausia – poveikis, kuris yra fantastiškas. Visi žinome, kad aliejai yra turbūt labiausiai maitinanti ir drėkinanti odą priemonė, o kur dar plačiai žinomas sviestmedis (nors sudėtyje taip pat yra kokosų ir kakavos aliejų). Tai turbūt viena iš nedaugelio priemonių, kuri sugebėjo padėti mano sausoms kojoms, po aliejaus naudojimo jos tampa švelnios ir atsigavusios. Žinoma, aliejus sunkiai absorbuojamas, todėl procedūrą geriau palikti nakčiai prieš miegą. 

Gal vasarai ar šiaip turint normalią odą produktas gali pasirodyti sunkokas, bet vis dėlto net ir tokiais atvejais kartais smagu išties palepinti save ir savo odą, o sausiaodėms šis aliejus gali pasirodyti tikru išsigelbėjimu. Žodžiu, šį Safloros produktą vienareikšmiškai rekomenduoju + tiek jo, tiek kitos produkcijos kainos tikrai nesikandžioja, o kokybė stebina.

3 komentarai

 1. Aš kaip tik išbandinėju kūno šveitiklį :) Įpakavimas kaip ir minėjai paprastas, bet atsidarius ir pabandžius kažkas nerealaus!

  Ievushka.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va va, tuo Saflora ir stebina, atrodo visiškai nieko ypatingo, o kokybė neįtikėtina. :)

   Panaikinti
 2. Pati neseniai atradau saflora ir mane nustebino kainos ir kokybės santykis. Nekantrauju išbandyti daugiau priemonių :)

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina