LaMav BB kremas

2015 m. liepos 29 d., trečiadienis


Rodos, pastaruosius metus visi tinklaraščiai tik ir ūžia apie LaMav kosmetiką, tačiau pasikalbėjusi su drauge sužinojau, kad vis dar yra žmonių, apie šią kosmetikos kompaniją nežinančių. Todėl pradžiai šiek tiek supažindinimo informacijos – tai ekologiška australų kosmetika, sertifikuota daugeliu sertifikatų, žadanti aukštą kokybę ir tinkanti net jautriai odai.

Prisiskaičiusi teigiamų atsiliepimų apie šią firmą labai apsidžiaugiau gavusi progą išbandyti LaMav BB kremą. Galbūt pradėsiu nuo minusų, kurių radau tris. Visų pirma, kiek iš piršto laužtas yra pažadas, kad vienintelė siūloma spalva prisitaiko prie veido odos spalvos. Tiesa, šiek tiek ji prisitaiko ir esant reikalui kiek pašviesėja, bet šiaip porcelianinės ar tiesiog šviesios odos savininkėms atspalvis, kurį įvardinčiau kaip vidutinio tamsumo, tikrai netiks. Aš pati galėjau pradėti naudoti BB kremą tik tada, kai atostogų metu Egipte gerokai įdegiau.

Antra – BB nelabai tiks riebios odos savininkėms (blizgesys išlįs jau po poros valandų). Bet pasvarsčius iš kitos pusės – o kokie gi BB kremai tinka? Juk jų paskirtis – drėkinti odą, aprūpinti ją labiau nei paprastos pudros, o tokios priemonės riebiai odai niekada netiko.  Tačiau net ir mums, aliejų galinčioms į butelius pilstyti merginoms, kartais norisi kažko lengvesnio, tad visos suprantame kas laukia ieškant BB kremo. O jei ir sutinkame kažką matizuojančio – toks BB kremas tampa labiau panašesnis į pudrą nei į kremą. Tad grįžtant prie LaMAv gaminio šis mano paminėtas minusas gali būti ir visai ne minusas priklausomai nuo to, kaip pažiūrėsi. O sausos / normalios odos savininkėms drėkinantis efektas bus tik labai ir labai į naudą.


Ir pagaliau trečiu negatyviu dalyku apie šią priemonę gali tapti kaina, kuri siekia 37. Tačiau vėlgi kaina mokama už kokybę, o brangesni produktai neretai (tikrai ne visada, tačiau dažnai ir šiuo atveju tai pasitvirtina) būna geresni + LaMav gėrio vietoj įprastų 30ml bus gaunama net 50ml (tiesa, reikės suspėti juos sunaudoti per 6 mėnesius). Susumavus tris minusus galiu teigti, kad vienas tikras jų tikrai yra spalva, o kiti du paminėti faktai tai galbūt ne tiek minusai, kiek pastebėjimai. Na, ir pagaliau galiu atsigręžti į teigiamus dalykus, kurių yra daug daugiau nei negatyvių. Pradedant nuo BB kremo savybių – jis gerai drėkina, duoda vitamino C dozę, pasižymi senatvės procesus stabdančiomis savybėmis, yra organiškas. Nustebino kaip BB kremui dideliu maskavimu. Dar labiau nustebino tuo, kad, nors paprastai didesnis maskavimas reiškia storesnį priemonės kiekį ant veido ir tokį tarsi sunkesnį, nemalonų jausmą (mintyse sukasi Garnier BB), LaMav produktas to tikrai nedaro. Oda jaučiasi vis dar gaivi, neapsunkinta, tačiau su tikrai neblogai užmaskuotais netobulumais ir išlygintu odos tonu.

BB kremas dengiasi lengvai ir nereikalauja jokių papildomų įrankių – puikus rezultatas pasiekiamas pirštais. Taip pat priemonė nepabrėžia jokių pasausėjimų, susilieja su oda ir atrodo natūraliai, nedaro veido matinio. Rodos, ko daugiau galima reikalauti iš BB kremo? Jaučiuosi šį produktą įraše išpurčiusi iš visų pusių ir mano galutinis verdiktas tikrai labai teigiamas. Vienintelis dalykas, kurio dar norėtųsi, tai didesnis atspalvių pasirinkimas. Tačiau jei nepriklausote porcelianinės odos turėtojoms ir leidžia kišenė – LaMav BB kremą rekomenduoju! Na, o apie kitas šio BB kremo savybes ir sudėtį pasiskaityti (bei įsigyti patį produktą) galite oficialiame LaMav platintojų puslapyje

Rašyti komentarą

© vinilina