Maybelline antakių pieštukas ir želė

2015 m. liepos 5 d., sekmadienis


Kadangi dėl per didelio karščio pudros, BB kremai ir apskritai bet kokios veido priemonės išskyrus kremą nuo saulės nulindo į stalčių, šiomis dienomis teliko ryškinti lūpas, akis bei antakius. Pastarieji, rodosi, visada buvo esminis įvaizdžio akcentas, galintis sušvelninti arba sugriežtinti įvaizdį. Pati visą gyvenimą buvau įsimylėjusi legendos Audrey Hepburn antakius, bet nematau reikalo gražių antakių atsisakyti ir vasarą. Tereikia juos padaryti truputį labiau... waterproof.

Kad antakiai pusiau nedingtų vidury dienos pamėgau naudoti dvi priemones – Maybelline Brow Drama antakių tušą bei Master Shape Brow Pencil. Pieštuką perku jau antrą kartą. Kadangi yra minkštas ir vaškinis, drožiasi ir naudojasi žaibo greičiu, tačiau šis faktas nėra toks skaudus žvelgiant į pakankamai mažą priemonės kainą. Užpildyti antakius yra gana paprasta, pieštukas tiesiog slysta ir antakius ne tik užpildo, tačiau dėl vaškinės formulės taip pat ir sutvirtina.


Papildomai spalvai ir fiksacijai dar pasitelkiu Brow Drama, kuris iš pradžių pasirodė kiek nepraktiškas dėl savo šepetėlio formos – jo gale stūkso nemažas burbulas. Nuoširdžiai maniau, kad bus sudėtinga produktu naudotis ir išterliosiu odą aplink antakius, tačiau moteriškas smalsumas nugalėjo. Pasirodo, nieko panašaus neatsitinka, o šepetėlis netgi labai patogus. Realiai antakių tušas atlieka savo prigimtinę paskirtį puikiai – išlaiko antakių plaukelius vietoje juos nudažydamas ir paryškindamas.

Tai toks mano mėgstamiausias duetas šiomis dienomis. Užtikrinu, kad antakius vakare randu lygiai tokius pačius, kokius susikuriu ryte, net jei dienos ir karštos. Tikiuosi, visi mėgaujatės šiluma! Jei būtų mano valia, tokį orą palikčiau kiaurus metus... Beje, kai skaitysite šį įrašą būsiu trumpam išlėkusi į Latviją. Grįžus, tikiuosi, pavyks padaryti apie tai atskirą įrašą, o jei norite pamatyti kelias akimirkas iš kelionės dabar – galite užsukti į mano instagram paskyrą @vinilina.

Rašyti komentarą

© vinilina