18!

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis


Labas vakaras, mielieji! Jei dar prisimenate pernai metais rašytą įrašą, galbūt prisiminsite ir tai, kad šiandien švenčiu 18-ąjį gimtadienį, o dėl to esu labai laiminga (nemokami N18 koncertai – aš ateinu!). Kad ir kaip ten bebūtų, atsiprašau už įrašų trūkumą, bet spėkite ką – aš Egipte. Planavau prieš išvažiuojant dar šį tą parašyti, bet, deja, pritrūko laiko... Tačiau nesijaudinkite – kai grįšiu, užversiu jus savo rašliava ir nuotraukomis, o tai bus liepos 26 d.

Liūdna, bet internetas čia yra labai limituotas ir galiu juo naudotis tik telefone (todėl ir šis įrašas kiek apgailėtinas – atsiprašau dėl to). Nemanau, kad daugiau galėsiu ką nors parašyti kol esu Egipte. :( Bet visada galite sekti mane instagram paskyroje @vinilina ir išvysti kelias akimirkas prieš man grįžtant ir sudedant savo nuotykius į įrašus.

Grįžtant prie mano gimtadienio – jaučiuosi fantastiškai. 17-ieji metai buvo tikrai pilni visko... Kaip anglai pasakytų, įkritau į meilę ir iškritau iš jos. Pasikeitė draugai. Baigiau mokyklą, laukiu atsakymo iš universiteto ir kraustysiuos į kitą miestą. Tapau truputį labiau savimi pasitikinti ir dar truputį labiau pasiutusi. Vienintelis dalykas, ko galiu tikėtis (o jis, panašu, kad ir išsipildys), tai, kad 18-ieji metai bus dar labiau nerealūs.

Na, dabar linkiu visiems gero vakaro, kad ir kur jūs bebūtumėt, o pati, manau, eisiu pasiimti (pagaliau legaliai) raudonojo vyno taurę ir pasimėgauti viena iš arabiškų naktų...


7 komentarai

 1. Sveikinimai!! Gerai praleisk laiką! :)x

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ohh, nuoširdūs sveikinimai :))
  ir kas be ko - pašėlusių metų!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ahh, merginos, kaip faina, dėkui visoms! ;) xo

  AtsakytiPanaikinti
 4. Su gimimo diena :))
  man atrodo, turėtų būti patys nerealiausi metai, kadangi tieeek daug visko laukia... Ir linkiu, kad viskas būtų tik tai, kas geriausia:))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveikinu! Smagu, kad viskas dar prieš akis. Išnaudok laiką prasmingai:))

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina