18TH!

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis


EN: Good evening, loves! In case you didn't know, it's my 18th birthday today and I'm extremely happy right now (free concerts which you can enter only when you're 18 - here I come!). Anyway, sorry for the lack of posts lately but guess what - I'm in Egypt now. I was planning to do a post before I leave but unfortunately I was lacking time...  Don't worry, though, I'm gonna flood you with my writing and photos when I'll get back and that will be at 26th of July. 

Sadly, the Internet is very limited here and I can only use it on my phone (that's why this post is a bit crappy - I'm very sorry about that). I don't think I will be able to do any posts except this one while I'm in Egypt. :( But you can always follow me on instagram @vinilina and see a few snaps before I'll get back and put my adventures into a post.

Back to my birthday - I feel grand now. The 17th year of my life was really full of everything... I fell in love, I felt out of it. My friends changed. I finished school, I'm about to go to a university and move to another city. I became a bit more confident and a bit more badass. The only thing I can hope for (and I think it will happen) is that my 18th year will be even more amazing. 

I wish you a happy and chilled evening wherever you are and I myself, I think, am going to have (finally legaly) a glass of red wine and enjoy one of the beautiful arabic nights. 
___________________________________________________________________________________

LT: Labas vakaras, mielieji! Jei dar prisimenate pernai metais rašytą įrašą, galbūt prisiminsite ir tai, kad šiandien švenčiu 18-ąjį gimtadienį, o dėl to esu labai laiminga (nemokami N18 koncertai - aš ateinu!). Kad ir kaip ten bebūtų, atsiprašau už įrašų trūkumą, bet spėkite ką - aš Egipte. Planavau prieš išvažiuojant dar šį tą parašyti, bet, deja, pritrūko laiko... Tačiau nesijaudinkite - kai grįšiu, užversiu jus savo rašliava ir nuotraukomis, o tai bus liepos 26 d.

Liūdna, bet internetas čia yra labai limituotas ir galiu juo naudotis tik telefone (todėl ir šis įrašas kiek apgailėtinas - atsiprašau dėl to). Nemanau, kad daugiau galėsiu ką nors parašyti kol esu Egipte. :( Bet visada galite sekti mane instagram paskyroje @vinilina ir išvysti kelias akimirkas prieš man grįžtant ir sudedant savo nuotykius į įrašus.

Grįžtant prie mano gimtadienio - jaučiuosi fantastiškai. 17-ieji metai buvo tikrai pilni visko... Kaip anglai pasakytų, įkritau į meilę ir iškritau iš jos. Pasikeitė draugai. Baigiau mokyklą, laukiu atsakymo iš universiteto ir kraustysiuos į kitą miestą. Tapau truputį labiau savimi pasitikinti ir dar truputį labiau pasiutusi. Vienintelis dalykas, ko galiu tikėtis (o jis, panašu, kad ir išsipildys), tai, kad 18-ieji metai bus dar labiau nerealūs.

Na, dabar linkiu visiems gero vakaro, kad ir kur jūs bebūtumėt, o pati, manau, eisiu pasiimti (pagaliau legaliai) raudonojo vyno taurę ir pasimėgauti viena iš arabiškų naktų...

P.S. NEPAMIRŠKITE DALYVAUTI SAFLORA KONKURSE BEAUTY VIBES FACEBOOK PASKYROJE. Sąlygas rasite žemesniame įraše. Kol kas dalyvauja tik dvi merginos, tad konkurencija tikrai nedidelė. :)

7 komentarai

 1. Sveikinimai!! Gerai praleisk laiką! :)x

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ohh, nuoširdūs sveikinimai :))
  ir kas be ko - pašėlusių metų!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ahh, merginos, kaip faina, dėkui visoms! ;) xo

  AtsakytiPanaikinti
 4. Su gimimo diena :))
  man atrodo, turėtų būti patys nerealiausi metai, kadangi tieeek daug visko laukia... Ir linkiu, kad viskas būtų tik tai, kas geriausia:))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveikinu! Smagu, kad viskas dar prieš akis. Išnaudok laiką prasmingai:))

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.