Gosh Velvet Touch lūpų dažai

2015 m. birželio 15 d., pirmadienis


Deja, kaip ir tikrame, taip ir kosmetikos pasaulyje kartais tenka nusivilti. Žinoma, daug mieliau kalbame apie sėkmingus pirkinius, kuriuos verta rekomenduoti kitiems, tačiau manau, kad vertingi yra ir įrašai apie ne tokius gerus produktus. Konkrečiai šį kartą norėčiau pašnekėti apie GOSH Velvet Touch Lipstick spalvą nr. 162 Nude.

Išbandžiusi spalvą ant riešo parduotuvėje nuoširdžiai susižavėjau – ji atrodė kažkas tarp švelnaus persiko ir rausvos, tačiau ant lūpų atsiskleidė visiškai kitaip ir tapo tikra nude. Pati spalva yra vis tiek žavi, tačiau problema tame, kad ji labai šviesi, o, šviesiaodės man pritars, kad naudojant tokias spalvas šviesi veido kompleksija tampa dar labiau išplaukusi. Na, spalva dar nebūtų didžiausias minusas, nes būtų galima ją sunaudoti maišant su kitais lūpų dažais, bet visiškai nuvylė formulė.


Formulė, pasakius tiesiai šviesiai, yra visiškai niekam tikusi. Visų pirma, ji per daug kreminė ir slidi, todėl tuoj pat išsilieja iš lūpų, nusivalgo/nusivalo ir sėkmingai dingsta praėjus minimaliam laiko tarpui. Antra, dažai iškart subėga į lūpų raukšleles ir labai pabrėžia išsausėjimus. Nuimti kremiškumą su servetėle irgi neišeina, nes tuomet ant popieriaus pasilieka ir visa spalva. 

Žodžiu, be minimalistiško patrauklaus dizaino daugiau nerandu nei vieno pliuso. Iš tikrųjų įdomu, ar ir kitos spalvos tokios, nes būna pasitaiko, kad tik vienas produktas iš visos serijos yra netikęs, o likusieji geri. Gal jūs esate bandę GOSH lūpdažį iš šios linijos, galbūt ryškesnį atspalvį? Būtų įdomu sužinoti, ar tikrai visa serija tokia prasta...

1 komentaras

  1. Kaip gaila, kad lūpdažis nevykęs! Pastaruoju metu labai pamėgau Gosh produktus, galvojau jau ir į lūpdažius pasižvalgyti, tai reikės tai daryti atsargiau...

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina