Vasariškas Makiažas + Sephora Akių Pieštuko Apžvalga

2015 m. birželio 10 d., trečiadienis


Sveiki visi! (keista taip pradėti įrašą, nes niekada su jumis nesisveikinu) Pagaliau artėju prie egzaminų galo, liko tik informatikos VBE. Deja, programuotoja aš beviltiška ir net nežinau, kaip egzaminą išlaikysiu, tačiau, nors turėčiau mokytis, vietoje to, liaudiškai tariant, volioju durnių. Kartais, kaip atsitiko ir šįkart, jo voliojimas pasireiškia eksperimentavimu su kosmetika.Jei skaitėte mano įrašą apie šiltojo sezono tendencijas, turbūt prisimenate, kad viena iš jų yra ryškūs pravedimai. Vieną dieną truputį perorganizuodama kosmetiką vasarai radau seniai užmirštą Sephora Contour Eye Pencil 12hr Wear Waterproof nr. 29 My Boyfriend's Jeans (myliu pavadinimą). Pati turiu pavyzdinę mini versiją, tačiau pagalvojau, kodėl gi jos šiandien nepanaudojus? Pieštuką iškart įsimylėjau, nes jis buvo minkštas ir tarsi kreminis, liniją nubrėžti pavyko labai lengvai. Geriausia pieštukų savybė yra ta, kad net jei nubrėži liniją netvarkingai, ji vis tiek atrodo žaviai. Kaip matote, aš ir nebuvau per daug presciziška. Taip pat, jei reikia, spalva lengvai sklaidosi.

Nežinau, ar pieštukas tikrai tveria 12h, gal greičiau kokias 8, o po to pamažu pradeda atsispausti nuo blakstienų linijos ant viršutinės vokų dalies. Tačiau produktą pašalinti buvo sunkiau nei tikėjausi, todėl drįstu sakyti, kad jis turėtų atlaikyti vandens atakas. Tai buvo pirma mano bandyta priemonė iš Sephoros linijos, bet visiškai nenuvylė ir mielai sutikčiau išbandyti dar ką nors.


Pereinant prie makiažo, detaliai neaprašinėsiu ką naudojau, tik paminėsiu, kad lūpdažis yra NYX Black Label nr. 128 Midnight Dinner. Nusprendžiau sukurti švelnų "katės akių" variantą ir dar liniją pratęsti maždaug iki vidurio prie apatinių blakstienų. Paprastai, jei susitelkiu ties akimis, lūpoms naudoju kažką prigesinto ir neišsišokančio, bet juk dabar vasara, kodėl gi nemetus sau iššūkio? Ryškiai rožinės lūpos pasirodė tinkamas pasirinkimas. Manau, kad makiažas išėjo ryškus, spalvingas ir labai vasariškas! O kokios priemonės jus traukia šiltuoju sezonu? xo

2 komentarai

© vinilina. Design by FCD.