Rasa intensyviai drėkinantis kūno losjonas

2015 m. birželio 27 d., šeštadienis


Kai gavau pakvietimą susitikti su Rasos kompanijos atstovais, išties apsidžiaugiau. Gal net ne tiek dėl galimybės plačiau susipažinti su kompanija, tačiau išvysti kitas Lietuvos tinklaraštininkes. Atpažintų veidų nebuvo daug, bet bent jau pasidžiaugiau galėjusi pasisveikinti su Kotryna, kurią seku ir skaitau ilgą laiką. :) Aišku, ir pats susitikimas buvo įdomus, tačiau, deja, pabuvau gal vos trečdalį laiko, nes kaip tik skubėjau į stojamąjį egzaminą į mano išsvajotą specialybę universitete (jei tik įstosiu, apie ateities planus būtinai papasakosiu vėliau, o ir egzminą, beje, išlaikiau!).

Grįžtant prie susitikimo, jo pagrindinė idėja buvo supažindinti su įvairiais kosmetikos priemonėse naudojamais komponentais, papasakoti kaip jie veikia. Kaip minėjau, išgirdau ne viską, tad ir perpasakoti išgirstos informacijos nesiimsiu, tačiau testavimui gavau kelis produktus, o mano darbas ir yra juos apžvelgti. Nusprendžiau pradėti nuo Rasa intensyviai drėkinančio kūno losjono. Nors naudoju jį šiek tiek mažiau nei savaitę kiekvieną dieną, tačiau jaučiuosi suformavusi nuomonę, kuriai nematau pagrindo kisti.


Pats žodis losjonas iškart sufleruoja, kad tai lengvos konsistencijos priemonė, todėl į pažadą intensyviai drėkinantis pažiūrėjau skeptiškai ir nelabai suklydau. Kaip kosmetikos apžvalgininkė, laimė, skirtingose kūno vietose turiu skirtingų tipų odą (nors kaip paprastai merginai tai nėra labai didelė laimė), o tai leidžia išbandyti priemonę ant įvairių būklių odos. Realiai mano viso kūno, išskyrus kojas, oda yra normali ir toms vietoms losjono naudojimas labai pasiteisino. Konsistencija yra gana skysta, praktiškai bėganti, tačiau balto kremo užtenka nedaug, tad 200 ml pakuotė yra pakankamai ekonomiška. Gražus, patogus įpakavimas ir malonus alijošiaus kvapas užtikrina, kad priemonę naudoti nebus kankynė. Losjonas palaiko normalią odos būklę suteikdamas jai dar papildomo drėkinimo, maloniai vėsina ir beveik žaibiškai susigeria.

Deja, mano amžinai sausoms kaip Saharos dykuma kojoms losjono neužteko – paprasčiausiai trūko drėkinimo, jas vis tiek kiek tempė ir buvo sudirgusios. Vis dėlto rekomenduočiau priemonę toms, kieno oda normali ir kurios nemėgsta ilgai kasdien stoviniuoti vonioje. Losjonas lengvas kaip plunksna, tad yra idealus karštoms vasaros dienoms, kai nesinori būti apsikrovusiai kūno sviestais ar kitais intensyviai drėkinančiais produktais. Ir apskritai smagu, kad Lietuvos kosmetikos firmos populiarėja bei tobulėja su kiekviena priemone.

3 komentarai

  1. Buvo malonu pamatyti ir Tave! ;) tikiuosi, kad pasisekė stojamasis! Lauksiu naujienų su geromis žiniomis!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tu irgi ten buvai?? O Dieeve, jaučiuosi tokia kvaiša, dar apsižiūrėjau kelis kartus ir kažkokiu būdu nepažinau... :D Na, tikiuosi dar bus tų susitikimų, o aš nebūsiu tokia žiopla. :D

      Panaikinti

© vinilina