Elemis Šampūnas ir Dušo Želė

2015 m. birželio 23 d., antradienis


Perkant pigesnes priemones rizika visada mažesnė. Jei netiks, gali atiduoti mamai / sesei / draugei, o galų gale ir išmesti. Tačiau nenusisekus brangesniam pirkiniui ūpas suprastėja, nes išleidus tiek pinigų gaila su daiktu kažką ir bedaryti... Laimei, pasaulyje egzistuoja toks dalykas kaip mėginėliai, kurių galima gauti pačiais įvairiausiais būdais, todėl apsidžiaugiau į rankas patekus Elemis Revitalise-Me Shampoo ir Bath&Shower Gel testeriams po 50ml.

Elemis firmos pristatinėti turbūt nereikia, produktų pardavimai kalba patys už save, o liaupsinančių atsiliepimų taip pat netrūksta. Panaudojusi dvi minėtas priemones nuomonę susidariau dvejopą - vienas daiktas patiko, kitas ne. Apžvalgą pradėsiu nuo nepatikusio produkto - šampūno. Iš pradžių sužavėjo kvapas, kuris man priminė vyriškus kvepalus (o juos mėgstu), tačiau šampūnas pasirodė labai neskalsus, neputojo ir apskritai, rodosi, kažkaip sunkiai plovė plaukus. Jausmas neišnyko ir ševeliūrą išsidžiovinus - plaukai paprasčiausiai buvo neišplauti, o vienoje vietoje išvis kažkaip keistai sulipę. Sekantį kartą specialiai tai vietai skyriau daugiau dėmesio, tačiau rezultatas buvo tas pats. Plaukus ploviau pakankamai kartų, kad pasakyčiau, jog man asmeniškai tai dėmesio nevertas produktas.

Tuo tarpu dušo želė paliko itin teigiamą įspūdį. Ši kaip tik pasirodė labai skalsi ir po kiekvieno dušo vis stebėdavausi, negi tik tokį lašelį išnaudojau visam kūnui. Kvapas taip pat buvo kaip vidutiniškai stiprių vyriškų kvepalų, tačiau po vonios procedūrų ant kūno neužsilikdavo. Priemonė atlikdavo savo paskirtį - švelniai prausdavo odą jos neišsausindama (nors ir ypatingai nedrėkindama). Rodos, tai viskas, ko galima norėti iš dušo želės. Išvada tokia, kad galbūt ne veltui dažniau girdime apie Elemis linijas skirtas veidui ir kūnui. Manau, į jas (susikaupus finansiškai) ir verta labiau atkreipti dėmesį bei investuoti.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.