Beauty Blender

2015 m. birželio 29 d., pirmadienis


Mano gyvenime BB reiškia tiek daug – BlackBerry telefoną, prekybos centrą Babiloną Panevėžy, Beauty Balm (BB) kremą ir turbūt dar kažką, ko dabar net neprisimenu (žaviuosi savimi už tokią nepakartojamą įžangą). Neseniai raidės BB įgijo ir dar vieną reikšmę – Beauty Blender. Karvę kaštuojanti makiažo kempinėlė, sukėlusi tiek daug diskusijų bei pagyrų, atkeliavo ir pas mane. Buvo išties įdomu įsitikinti ar ji verta tų ~20 (vidutinė rinkos kaina). Nors vienareikšmiško atsakymo vis dar neturiu.

Pradėsiu nuo minusų – Beauty Blender yra kempinė. Ką šiuo faktu noriu pasakyti? Ogi tai, kad joje daug sparčiau veisiasi ir užsilieka įvairaus plauko bakterijos. Žinoma, jų yra ir kaupiasi ir šepetėliuose, tačiau to nepalyginsi su drėgna kempinėlės terpe. Ją teks plauti kiekvieną dieną (na, šepetėlius irgi reikėtų, bet TINGINYSTĖ). Taip pat būtina ją sušlapinti, nes tuomet ji išsipučia praktiškai dvigubai, o tai vis dėlto yra vienas papildomas žingsnis skubant rytais TINGINYSTĖ#2. Apskritai BB siūloma keisti kas 3 mėn., o mokėti ~ 20 taip dažnai už ne patį reikalingiausią daiktą gyvenime ne kiekvienas gali sau leisti. Plius, tokia jau prigimtinė kempinės savybė sugerti skysčius, taip pat ir pudrą. Šį efektą kiek sumažina jos sudrėkinimas, tačiau vis tiek reikia turėti omeny, kad kažkuri dalis kreminio makiažo produkto pasiliks ne tik ant veido, bet ir kempinėlėje.

Vis dėlto šiuos minusus atperka vienas vienintelis faktas – tokį natūraliai atrodantį makiažo rezultatą kaži ar įmanoma pasiekti su pirštais ar net pačiais įmantriausiais šepetėliais. Pudra padengiama itin plonu sluoksniu, puikiai susilieja su oda, o kartu užmaskuojama dauguma netobulumų bei išsiplėtusios poros, nepabrėžiami šerpetojimai. Dėka kempinėlės lašo formos pasiekiamos net sunkiau su šepetėliais prieinamos vietos – aplink nosį ir po akimis. Ar Beauty Blender yra tikrai reikalingas daiktas? Ne. Tačiau tai labai maloni ir rekomenduotina grožio detalė kasdieninėje rutinoje, kuri leidžia greitai ir efektyviai padengti kreminę pudrą ir kasryt džiaugtis itin nepriekaištingai atrodančiu makiažu.

2 komentarai

  1. Pirma karta ji gavus nesupratau kam jis reikalingas, nemokejau naudotis -tai ismeciau :DDD Durna visai! Dabar vel gavau nemokamai tai jau dziaugiuos kaip nezinau kas, geriausias mano draugas :D <3

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O Dieve, rimtai? :D:D Taip ir įsivaizduoju pavėjui skrendančius 20 eurų... Anyway, dėl geriausio draugo pritariu! ^^

      Panaikinti

© vinilina