Dekoratyviniai circle tipo akių lęšiai

2015 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis


Norisi to, ko neturi. Paprastas, bet teisingas faktas. Įtariu, kad mano šeimoje tolimoje praeityje būta maišymosi su azijiečiais, nes nenuspėjamų genų kombinacijos dėka mano mama kiek išsiskiria iš šeimos ir atrodo truputį egzotiškai – tamsių plaukų, tamsesnės odos bei tamsiai rudų akių. Kai buvo Kombodžoje vietiniai jos netgi klausė ar ten neturi kokių nors giminaičių...

Deja, aš gimiau tradiciška lietuvė su šviesia oda ir pilkai-rudais plaukais. Netgi mamos akys persidavė abiem mano sesėm, bet ne man - likau su vidutinio tamsumo žaliomis. Todėl visą gyvenimą kerėjo tamsiai rudos, beveik juodos akys. Tokios paslaptingos, gilios, tamsios ir... nepasiekiamos. 


Gaila, tačiau vienas iš šeimoje klestinčių bruožų yra regėjimo problemos, kurios neaplenkė ir manęs. Su kaire akimi matau tik maždaug 10% vaizdo, o dešinės gana didelė -3 trumparegystė. Visą gyvenimą nešiojau akinius, bet 12-oje klasėje mama pagaliau nupirko kontaktinius lęšius. Kiek laimės buvo! Pradėjusi nuo paprastų permatomų žinojau ir apie spalvotus, tačiau labai plačiai tuo nesidomėjau. 

Dabar nukreipsiu temą kiek kita linkme – turbūt visi žinote anime filmukus. Taip jau yra, kad mano vaikinas juos labai mėgsta (negaliu patikėti ir gėda prisipažinti, bet pati vieną peržiūrėjau, nors laikiau tai totalia nesąmone), plius mokykloje yra kelios merginos, kurios anime labai mėgsta, domisi ir net cosplay'ina (persirenginėja anime personažais). Viena iš jų turi savo tinklaraštį Tumblr platformoje. Bežiūrinėdama užmačiau jos atsiliepimą apie Azijoje labai populiarius circle lenses.


Kuo jie skiriasi nuo paprastų? Visų pirma, jie spalvoti, atspalvių galima rasti nuo įprastos mėlynos iki kraujo raudonos. Antra, jų didesnis diametras nei įprastinės akies, todėl circle lenses naudojami norint pabrėžti, padidinti akis bei sukūrus atitinkamą makiažą priartinti jas prie milžiniškų anime akių standartų. Va tada ir užsikabinau... Panaršiusi galvojau, kad teks juos siųstis iš Pietų Korėjos, bet, laimei, radau ir Lietuvoje kontaktiniailesiai24.lt .

Spjoviau į visus standartus ir iškart užsisakiau juodus lęšius. Nenatūralu? Dirbtina? O kas man rūpi, jei man gražu? Taigi, mano pasirinkti ColourVUE lęšiai vadinasi Dolly Black ir yra 14mm diametro. Yra ir didesnių, pvz., Awesome Black 15mm, kuriuos, manau, ir bandysiu kitą kartą.

Džiaugiuosi, kad lęšius galima rinktis tiek su dioptrijomis, tiek be jų. Už abu teks pakloti 16,8, tačiau nešiojimo trukmė tinkama iki 3 mėnesių, todėl apsimoka. Labai prašau nepamiršti lęšių naudojimo taisyklių! Juos laikyti specialiame skystyje, imti tik su švariomis, nuplautomis rankomis ir apskritai atsargiai elgtis dedant / išimant iš akių. Tikrai labai prašau saugoti savo akis, nes žmonės, turintys gerą regėjimą, net nesuvokia, kokia tai dovana. :)

Kalbant apie įvaizdį – girdėjau įvairių pasakymų. Kikenau iš gerai pripūtusi žolės ir apsėsta demonų, tačiau apibendrinant itin tinkami mano papildomos lietuvių mokytojos žodžiai – žvilgsnis atrodo efektingai. Apskritai esu be galo patenkinta rezultatu ir pačiais lęšiais, jų patogumu ir tinklapiu, iš kurio pirkau.

8 komentarai

 1. Turėjau šiuos lęšius, tai buvo mano patys mėgstamiausi ir žvilgsnis su jais tikrai atrodo įspūdingai :) aišku, replikų apie "demonus" ir aš neišvengiau, bet svarbu, kad man pačiai labai patiko, o ir patogūs buvo :) O į tavo nuotraukas žiūrint, man taip pat labai gražu, dar su juodu pravedimu, išvis super! O kad būna dar didesnių/juodesnių lęšių nei šie, net nežinojau!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent, svarbu pačiai patinka ir patogu. :) Dėl pavedimo tai pagalvojau, kad taip dar labiau išdidins ir pabrėš akis, ir, rodos, nesuklydau... :) O didesnius lęšius būtinai išbandyk, ir aš po trijų mėnesių prisijungsiu! :D

   Panaikinti
 2. Nors ir turiu rudas akis, visuomet taip pat svajojau apie labai tamsiai rudas arba juodas. Ahhh ant tiek gražiai atrodo. Dėčiaus ir aš lešius, bet nenoriu susigadinti akių, nes matau idealiai... O tau taip pat beproto gražiai atrodo.Pavydžiu :D

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bet juk nesugadinsi, yra lęšių be dioptrijų! T.y. skirtų žmonėms su idealiu regėjimu (0). :) Aišku, kitas reikalas, jei tarkim lęšiai kelia alergiją ar pan., bet, jeigu ne, tuomet tikrai siūlau pabandyti. Pažįstu kelias merginas su labai geru regėjimu, kurios vis tiek nešioja spalvotus lęšius tiesiog dėl estetinių priežasčių. :) Ir ačiū už komplimentą. :D

   Panaikinti
 3. Atrodo tikrai dailiai, akys kaip angliukai :) Smagu paeksperimentuoti, bet ir natūrali spalva ne ką gražiau atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :) Eh, kad visada taip, negerai ką turi. Turbūt jei turėčiau rudas akis norėčiau žalių, todėl tikrai smagu paeksperimentuoti. :)

   Panaikinti

© vinilina